Małe sukcesy

Sąd to oceni :slight_smile:

Ratatujka jak ktoś pojęcia nie ma o uczuciach wyższych to i tak nie ogarnie:) Ja w każdym bądź razie życzyłabym każdemu dziecka takiego taty jakim jest Tomek.

OJCEM MOŻE BYĆ KAŻDY, ALE TRZEBA BYĆ KIMŚ NAPRAWDĘ WYJATKOWYM,ABY UMIEĆ BYĆ TATĄ.

I tyle w tym temacie:)

11 polubień

Ok :rofl:

Taki z ciebie prawdziwy polak a ZSRR promuje.

Amen :muscle:

2 polubienia

Pełen szacun!

3 polubienia

46 posts were split to a new topic: Usunięte od julii

Sukcesy… Zaczęłam malować i świetnie mi idzie. Kubki, koszulki, obrazy,meble odnawiam i postarzam.Poza tym zdany kilka lat temu ważny dla mnie egzamin prowadzący do pracy którą uwielbiam. I najważniejsze- wychowanie dwójki dzieci na świetnych dorosłych.

6 polubień

Odnawianie mebli to akurat też moje zajęcie. Nieźle odstresowuje szlifowanie i malowanie.
Gratuluję ciekawej pasji :slight_smile:

4 polubienia

Szacun należy sie tej dziewczynie za to, co zrobiła i za jej poświęcenie w tym kierunku. Od początku widać było, że chciała sie z tego wyrwać. Po cichu krzyczała, ale nie kazdy ten krzyk słyszał. Bieganina po poradniach, psychologach, urzędach skończyła się kilkumiesięcznym pobytem w klinice odwykowej, do której sam ją zawiozłem.

.obecnie jest clean.

7 polubień

Czy do Was nie dociera język polski ? Chcecie sobie dyskutować to na priv a nie spam urządzacie

Podziwiam, że miałeś tyle cierpliwości, a przede wszystkim serca.

4 polubienia

Dokladnie. Szacun dla niej za wyrwanie sie z tak trudnego nalogu. Ale i dla Ciebie za zauwazenie, za wsparcie i za na pewno przetrwanie wielu trudnych chwil.

6 polubień

Teraz, po kilku latach, czasem sam sie zastanawiam, co mnie ku temu pchało. Skąd brałem siłę i cierpliwość. Mieszkamy ponad 500km od siebie. Nierzadko przyjeżdżałem do osoby nieistniejącej. Zupełnie oderwanej od rzeczywistości.
Nie było łatwo.

.wygraliśmy wspólnie tę wojnę.

2 polubienia

Jeśli ktoś nie zauważył koleżanka nie życzy sobie odbiegania od tematu. Za chwilę każde zejście z tematu będzie kasowane i nagrodzone.

1 polubienie

2 posts were merged into an existing topic: Usunięte od julii

Ja tu na nikogo dowodów po dyskach nie trzymam, bo nie mam na to czasu ani ochoty. Wchodzę tutaj rzadko kiedy dzieci śpią a facet pracuje i co się tu zjawię to zawsze widzę Twoje wyzwiska. To jest już przegięcie. Zakładam miły post, żeby sobie pogadać z ludźmi i się ucieszyć z ich sukcesów, a Ty do Tomka z cha m. ówą roku wyjeżdżasz, włazisz ludziom do wyra. Wk… mnie takie coś.

2 polubienia

A ja czego??? Przecież słowa z wami nie zamieniłam.

3 posts were merged into an existing topic: Usunięte od julii

Dziekuje,tez na to czekamz))