Mamy datę końca świata

@szary Co za problem z tym końcem świata? Przeprowadzisz się do jakiegoś kraju 3 świata, gdzie motoryzacja spalinowa będzie istnieć jeszcze nie wiadomo jak długo. :wink:

2 polubienia

Po co mam szukac jak mam w szafie? :rofl::rofl::rofl:

2 polubienia

No to jedyne wyjście. Ale smichy chichy a ekolodzy sprowadzą powrót tego że tylko bardzo bogatych stać na własny samochód.

1 polubienie

Wilk?

Jak masz w szafie, to po co szukałaś? :wink:

W widziales kobiete, ktorej wystarczy zawartosc szafy?

3 polubienia

Czy dlatego, że to szpilki, uważasz, że są niewygodne? Dobrze dopasowane szpilki są bardzo wygodne, oczywiście do chodzenia po równej, niedziurawej powierzchni. Ja w szpilkach mogę nawet biegać na setkę :slight_smile:

3 polubienia

Okonku, taka kobieta mnie urodziła. Nie mierz innych swoją miarą… :wink:

Wyjatki potwierdzja regułę.

1 polubienie

– o ile nie robisz czegoś co wymaga utrzymania równowagi lub przenoszenia ciężarów, albo chodzenia po równej, niedziurawej powierzchni przez kilka godzin codziennie bez przerwy. Albo wszystkich tych rzeczy naraz, jak na przykład praca kelnerki. Chyba że lubisz ból kręgosłupa… :wink:

Nie przejmuj się, przynajmniej nie jesteś wyjątkiem w gorszych rzeczach… :wink:

Najpierw trzeba ustalic co jest wyjatkiem :rofl:

1 polubienie

Do 2035 to jeszcze wiele może się zmienić na świecie

1 polubienie

Wiesz jak to jest. Jak ktoś uważa że wyjątkiem są wszyscy poza nim, to czyni go to bardzo wyjątkowym… :wink:

Dzis u mnie za goraco na sofizmaty. Zimne piwo lepsze…

1 polubienie

Zdrówko… :wink:

1 polubienie

Przepraszam ze sie wtrącę ale…trafiłas na gościa który nawet w temacie damskich szpilek musi mieć ostatnie słowo :rofl:
Ode mnie?
Noście sobie szpile i niech sie Wam dobrze w tym wygląda.

4 polubienia

Kazdy but ma czas i miejsce swoje… (mam nadzieje, ze Kohelet w grobie się nie przewroci :wink:)

4 polubienia

Tak jest z olbrzymią wiekszością “spraw” na tym świecie.
No i…zdrowie Koheleta bo rzadko kiedy ktokolwiek miał tyle ponadczasowej racji!
A propos…
Obejrzałem rano…Seksmisję.
Ten absolutnie genialny film który możliwy jest do odbioru na 2-3 poziomach,znam na pamięć…
I nic juz nie wróci TAMTYCH emocji gdy pojawił sie w kinach po raz pierwszy…

3 polubienia

Kolejne duże wyzwanie dla polityków i konsumentów. Drogie wyzwanie