Marsz Powstania warszawskiego

Niestety nie oglądam tvp i tego czegos(co to jest?). Oglądam tylko źródła niezależne i dlatego wiem jak wyglądają obie strony i dlatego nie pisze ogólnie że marsz faszystow czy coś. I o to są spiny.

OK, narodowcy. Czego chcą? Jakiej Polski?

Panstwowe jak ajbardziej.
Bez zadnych marszow ONR itp.
Marsz o ywateli R.P,cos na styl dawnych pochodow pierwszomajowych
Rozneyo rodzaju festynyjak najbardziej.
Dla wszelkiej masci adymiarzy,gotow bym reaktywowac ZOMO.
Oddaj hold,uszanuj,nawet gdyby to bylo swieto niezgodne z Twoimi przekonaniami.
Czy ktos mnie moze zmusic is na majifestacje faszystow?
Nie siedzac w domu najlepiej okaze zainteresowanie ich ideologia.
U nas tez odradzaja sie ruche faszystowskie.
Za dlugi czas pokoju?
Chyba tak,jest to najdluzszy okres pokoju w Europie,i komus to przeszkadza.
Anajlatwiej manipulowac mlodymi.
.

2 polubienia

Polski wolnej,suwerennej bezpiecznej z polskimi a nie europejskimi wartościami. Ale ja nie mówię że ja ich popieram… PO prostu jak można siać ta nienawiść i tak bluzgać ciągle tymi obrazami w kierunku innych grup. Napisz ze ci się nie podoba ich poglądy i tyle i spokój… Lol

Leone bo dyktatura nie mająca wroga chyli się ku upadkowi.

Jeszcze raz… JAKIE MANIFESTACJE FASZYSTOW? Gdzie są takie bo nie mam pojęcia. Tak samo zakazać marszow lgbt itp

To chyba nawet nie to.
Jest grupa ludzi,ktorzy musza miec wroga,bez tego,jak ryba bez wody.
A ze czas pokoju,nie mawroga zewnetrzneho,szukaja wsrod swoich.
I mlodych wto wciagaja pieprzac o patriotyzmie,dumie i inne tego typu frazesy,a lodzi ludzie sa podatni na takie gadki.

2 polubienia

Wolnej? A nie jest wolna?
Nie jest suwerenna? Dla mnie jest choć wkraczamy w sferę małej dyktatury.
Nie leży w Europie która daje nam hajs i bez której było by jak w zafajdanym chlewie?
Pamiętaj że konsumpcja to nie wszystko. Do rozwoju są potrzebne inwestycje.

Od 1989 Polska jest wolna i suwerenna.

1 polubienie

Nie nie jest suwerenna jak każde państwo Unii. Nie musisz tego pisać. Pisałem że nie muszę ich popierać żeby ich tolerować w przeciwieństwie naprzyklad do ciebie

Masz porównanie? Przeżyłeś holocaust, okupację, internowanie?
Młody jesteś i gówno wiesz. Ja pamiętam Polskę sprzed roku 2004. Samorządy były tak biedne że jedną lokalną drogę budowano kilka lat. Bezrobocie dwucyfrowe. Kolejki na granicach. Staliśmy w miejscu.
Nie liczymy się w Brukseli jak dawniej bo pis grzebie przy demokracji. Wymaga niczego nie dając w zamian.

1 polubienie

Ale to nie ma nic do tego. Nie mam nic do Unii, tylko pisze ze polska nie jest w stu procentach suwerennym państwem i tyle. I nic mi do tego co jakąś grupa jak narodowcy czy inne partie prawicowe uważają… Tak jest w każdym państwie w Europie i jak szanujemy marsze równości to przynajmniej nie szczekajmy gdy widzimy znowu marsz narodowcow w którym biorą udział też normalni ludzi

To czego nam wg. ciebie brakuje do pełnej wolności?

Według mnie czy według prawicy? A według ciebie niczego? Dlaczego traktujesz mnie jak kogoś innego teraz :rofl:

Zaczynasz się miotać udając błyskotliwego. Nie wychodzi ci to. Proste pytania ci zadaje. Mam ci wysyłac obrazki?

Uważaj bo ten twój wpis będzie miał dużo serc XD nie nie zaczynam się miotac i nie udaje tylko taki jestem xd to są fakty że Polska nie jest suwerenna dlatego pytam że dlaczego według mnie a co ciebie już nie?.. Iproste

A to pierwszy taniec na grobach?
Skutki pisania historii pod gusta rzadzacych. Z komuny nie bylo lepiej. Tragedia ludzi staje sie pretekstem.

2 polubienia

Fakty? Wymień jeden lub dwa.
Co sprawia że Polska nie jest w pełni wolna?

Nie chce mi się bo ja tak nie umiem jeszcze z pamięci i muszę zawsze szukać wiesz o co chodzi ale samo to że Polska nie może zmienić sądów czy czego chce jak to robi pis to znaczy że nie jest suwerenna w unni europejskoej

Dlateho tez pisze,ze nie powinno byc zadnych mamifestacji.
Ot masz ochote,idziesz zapalic znicz,zadumac sie nad mogila,isc na msze,jezeli masz taka potrzebe.
W roz y sposob mozna oddac Hold poleglym,a napewno nie zadyma,karczemnymi bojkami.
Miasto moze jakis piknik urzadzic z tej okazji,dla zyjacych.
A policja zwijac zadymiarzy kazdej masci i odmiany.

1 polubienie

Ależ możemy zmieniac prawo. Tyle że zgodnie z… prawem. Z udziałem ekspertów, po konsultacjach i z zachowaniem odpowiednich terminów/procedur (KPA, legislacja) .
UE to nie bankomat. Coś za coś.

No i konstytucja.

1 polubienie