Miami Open - WTA 1000 - 2024

Iga z tą Giorgi przegrała w 2019, a w 2 lata później zrewanżowała się. W jakich turniejach, już nie pamiętam.

Coco obrobiła niejaką Podoroską 6:1 6:2.

Pogoda nadal marna, nie pada, ale może w każdej chwili lunąć…

IGA ŚWIĄTEK - CAMILA GIORGI.

SET 1. Podaje…, nikt nie podaje… lunęło i mecz odwołany…

A ja się kawy już zdążyłem opić… :man_shrugging: :joy:

2 polubienia

I dobrze się stało bo gdyby mieli co chwile mecz przerywać to chyba lepiej przełożyć…A media robią z tego “straszna tragedie” :roll_eyes: :angry:

1 polubienie

Zgada się.
Iga ma grać dziś nie przed 15, ale zapowiada się, że i to może nie dojść do skutku.

1 polubienie

Na razie same powtórki…Mecz ponoć wieczorem…Dla mnie dobrze bo jak się zmieszczą przed 21 to obejrze!
Typuja na 20.30 ale wydaje mi się ze to może potrwać dłużej…

2 polubienia

A przed chwila pisali na Onecie ze mecz dopiero o 23…
Plus Hurkacz po północy…

To ja już zgłupiałem, miało być teraz, ale coś jest na rzeczy ponieważ już za długą lecą tu reklamy. Moja informacja jest z Polsat Sport.
Poczekam jeszcze trochę i poszukam o co chodzi…

Chyba masz rację, bo teraz mam powtórkę Igi z Sakkari, a następna transmisja jest o 23. Zdurnieć można…

1 polubienie

Podaja, że nie wczesniej jak o 22.00

1 polubienie

Powtórka Igi z Sakkari to już chyba trzeci raz leci :joy:

1 polubienie

Też byłem nastawiony na 23 i zdziwiło mnie to, że jest wcześniej, ale to pomyłka portalu. A jam się już napalił jak szczerbaty na suchary… :rofl:

Kurna, właśnie poprawili…, to są gamonie.

1 polubienie

Obejrzałem sobie w międzyczasie 2 polowe Anglia-Brazylia [0:1].
Nie wiem ale w dzisiejszych czasach, gdy gra się 11 miesięcy w roku, idea towarzyskich gier jest może ważna dla selekcjonera.Dla mnie natomiast, jest to zjawisko nudne i marginalne.Byc może trzeba być wielkim fanem futbolu…Byłem nim kiedyś ale dzisiaj już niemal nic z tego nie zostało i ogranicza się jedynie do kadry oraz lokalnych drużyn…
Ta wyjątkowa nuda wyglądała jakby ktoś puścił piłkę jak kulkę w bilardzie a chłopaki z mniejszym lub większym zaangażowaniem,nie walcząc o nic, starali się przede wszystkim, nie robić sobie krzywdy…

2 polubienia

Nareszcie!!!

IGA ŚWIĄTEK - CAMILA GIORGI.

SET 1. Podaje Giorgi.

1:0/AD - Iga przełamała, ale łatwo nie było. Przegrała dwie długie wymiany, za to rywalka popełniła 2 podwójne błędy serwisowe. Giorgi bije mocno.
2:0/40 - następny gem walki. Iga zaliczyła asa i pbs.
3:0/30 - dobrze idzie, ten gem zdecydowanie pod kontrolą Igi.
4:0/0.
4:1/15. 3 auty Igi.
5:1/AD - Iga wybroniła serwis wyciągając z 0:40.
6:1/AD.

SET 2. Podaje Giorgi.
3:1.
4:1.
5:1.
6:1.

1 polubienie

Jakes światłocienie mam na korcie i polowy piłek nie widzę… :roll_eyes:
Jak tak dalej pójdzie to ten mecz długo nie potrwa…

1 polubienie

Tak miałem przez moment na początku gema, ale jest już ok.
Jeżeli oglądasz, to nie będę powyżej relacjonował.

1 polubienie

Wszyscy oglądamy :slight_smile:
Giorgi robi błędy, 6 podwójnych serwowania, i tak dalej. W zasadzie przez to ta gra będzie łatwa dla Igi.
3:0 dla Igi

1 polubienie

A dlaczego miałbym nie oglądać???
Z tym ze teraz pokazuja znowu…Camerona Norrie :face_with_raised_eyebrow: Cos mi się zdaje ze dopóki ten facet nie odpadnie,nie będzie spokoju!
Mam czas do 23.Potem 30 minut mnie nie ma…

1 polubienie

No i następny gemik na 4:0/0. Iga się rozkręca.

1 polubienie

A u mnie doopa…Już nie ma meczu Świątek… :face_with_raised_eyebrow: Co za tępe sukinsyny!!!

1 polubienie

Wejddź na YT.

1 polubienie

No to relacjonuję dalej dla Ciebie.

1 polubienie