Minął już CAŁY TYDZIEŃ nowego 2020 roku i...?

Coś miłego Cię spotkało?
Jakieś zmiany?
A może NOWY ROK=NOWE PROBLEMY?

3 polubienia


:wink: :innocent: :rofl:

1 polubienie


:rofl:

4 polubienia

Dopiero dzis sie zaczelo normalnie, czyli świat odpoczal od świąt, w koncu wybrali nowy rzad w Hiszpanii (a pyskowki przed glosowaniem w Kortezach byly lepsze niz w polskim sejmie) i moze wreszcie troche w polityce znormalnieje? A przynajmniej budzet uchwala po raz pierwszy od trzech lat. I moze zaczna choc probowac rozwiazac konflikt katalonski?
Pogoda piekna, dzien coraz dluzszy, czas na wiosenne porzadki. I pare napraw w domu.

2 polubienia

Jakoś dziwnie podobny do starego: nawet śniegu nie ma…

4 polubienia

Przecież to dopiero drugi dzień nowego roku, do ostatniej niedzieli były wakacje :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Troche nerwow w pracy,spowodowanych jak zwykle,obecnoscia i zachowaniem wariata oraz zlosliwoscia rzeczy martwych.

2 polubienia

Ciąg dalszy tych samych problemów (prywatnie). Oj cięzki ten rok choc ma dopiero tydzień.
Plus nowe problemy - w przestrzeni publicznej

5 polubień

Skrecona kostka i naciagniety mięsień w stopie. Długo odwlekana wizyta u fryzjera.
Kilka miłych rzeczy też już było :slight_smile:

4 polubienia

Wszyscy naokoło zagrypieni i poprzeziębiani. Mam troszkę więcej zakupów i gotowania, bo mąż i koleżanka samotna są zawirusowani, więc wiadomo, że muszę się nimi troszkę zaopiekować, ale nie jest źle, bo już powoli zdrowieją :slightly_smiling_face:

3 polubienia

Przypomniałaś mi o fryzjerze…:slight_smile:

Bez zmian. Kontynuacja.

2 polubienia
  • Sprzedalam 3 z 4 swoich prac na wystawie! :heart: otrzymalam mnostwo komplementow i slow zachety od innych :heart:
    Caly zysk przeznaczylam na przybory plastyczne i w sobote urzadzamy sobie z przyjaciolką art-party :stuck_out_tongue:
  • Rozmawialam ze swoim przyjacielem z dawnych lat i milo bylo nadrobic zaleglosci :slight_smile:
  • Moj facet nagle zmienil zdanie na temat slubu :joy: z “nie chce sie zenic, malzenstwo to jakis religijny wymysl” przeszedl do 'duze wesele!! 300 gosci!! Dwa wesela! Jedno tutaj, drugie w Polsce!" Musial się uderzyć w główkę…
7 polubień

Cieszę się

Ja jeszcze ani razu nie napisałam daty za 1. razem z 2020 zamiast 2019 :wink:
A poza tym to miałam nadzieję, że pech mnie opuści na ten rok, ale dzisiaj się zawahałam :joy: ale może jednak, jeszcze nie straciłam nadziei :thinking:
Z plusów, to od początku roku wszystkie moje plany dnia były wypełnione w 100%.

3 polubienia

A wizyta u fryzjera to coś miłego czy niemiłego dla Ciebie?

Po pierwsze: gratulacje! Po drugie - TEŻ!!! :joy:

3 polubienia

Jeżeli zmienił zdanie dopiero po sprzedaniu przez Ciebie prac, to… a właściwie to po co Ci ślub? To przeżytek…

1 polubienie

Na razie bez zmian. Z jednej strony to dobrze,bo nie mam nowych problemów,ale z drugiej strony źle,bo ten który istnieje ani nie drgnie do przodu,a już chciałabym by ten problem był przeszłością.

2 polubienia

Ja nie nalegam. Jak wspomnial o slubie na 300 osob to prawie mialam atak paniki. Za duzo jak dla mnie xD ostatecznie zgodzil się zejsc do 150 :joy: Moje marzenie to dom i na to wolę przeznaczyć pieniądze. Ogolnie myślę, że jego przyjaciel i żona przyjaciela maczali palce w tej nagłej zmianie zdania…

2 polubienia