Musze Wam coś puścić

Mam go w jednym palcu jak i całą jego historię. Szkoda, że tak młodo zmarł …

Polubiłem gościa :slight_smile:

1 polubienie

Domyslam sie…Ale wiesz…Tutaj i teraz :wink:

“Gdybys nie istniala”,o ile mnie pamiec nie myli :wink:
Jeden z moich ulubionych…

4 polubienia

Dokładnie tak jak napisałeś. Tłumaczyłem to wiele razy.

Nie wyjdę z tej kanciapy jak nie posłuchacie Sardou … :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Jeszcze 2 minuty nie wychodź, :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Mam wrazenie ze to juz slyszalem ale brzmialo chyba zupelnie inaczej…Tu jest"live"i chyba mocno po latach…
Lubie jak publika tak wchodzi w temat…

1 polubienie

Tej no…Ale pociągnął na gitarze! :wink:

Myślę, że powinniśmy spotkać się na dalszym ciągu tego muzycznego posiedzenia. Gdybym jutro nie zaciągnął się do pracki, siedziałbym do rana i tak sobie te melodie puszczał …

Tak z innej beczki. Od czasu do czasu poluję na samolot na tle Księżyca. Dziś już kuchnia tak mi niewiele brakowało!

DSCN7562b

4 polubienia

Poki jestes bo ja z tej knajpy nie wyjde bez tego :slightly_smiling_face:

3 polubienia

A niech Was obu licho… Skopać Was mało. O laptopa nie mogę przez Was odejść. No cóż, idę po następne piwo.

2 polubienia

I slusznie czynisz.Kujmy poki gorące :slightly_smiling_face:
Zobacz jaka to kopalnia wspomnien…

2 polubienia

Ha,ha,ha…[benasek-pechowiec] :slightly_smiling_face:
Zdjecie przypomina plakat z ET.Przepraszam za trywializowanie ale…jestem wrecz wyczerpany psychicznie i pewnie dlatego ta"francja"tak mi dzisiaj zagrała.Bo dotad zawsze trzeba bylo,choc w poblizu,kobiety :slightly_smiling_face:

1 polubienie

To była muzyka mojej żony bardziej, niż moja. Ja wtedy, to Black Sabbath, Led Zeppelin i te rzeczy, Dopiero później doceniłem to co tu idzie i włoską canzonissimę.

Nie cierpiałem i nie cierpię Denisa Russosa.

3 polubienia

Mam to samo. Chyba najpierw Was wypierniczę i sam na końcu z tego namiotu wyjdę …
Afrique Adieu Nie, no kuźwa jutro będę rano wył z niewyspania … (Każdego dnia tak wyję)

1 polubienie

Nikt nie czuje sie normalnie o swicie jak ma isc do roboty.Wstawalem przez 2 dni o 4 i…bylem w stanie zabic albo nawet zranić :wink:

2 polubienia

Ale tutaj już masz benaska - niepechowca :slight_smile:

DSCN4203b

3 polubienia

Co Wy tu mnie o przedporannych i nocnych pracach. Ja to, dopiero miałem w robocie.

1 polubienie

A to mamy"po drodze".Ty wiesz ile odwagi kosztowalo mnie zagranie,"Paroles,paroles"na imprezie fanow Purpli i Zeppelinow???
Ale ludzie kiedys inaczej reagowali…
Moj kolega,Marek,wprawdzie rzekl,"nie no coolman teraz przegiales"ale potem wszyscy i tak ruszyli sie przytulac… :wink:
Demmis?Posluchaj w wolnej chwili zespolu Aphrodites Child,gdzie zaczynal u boku Vangelisa.To inny swiat i nie ma tam nic wspolnego z festiwalowym sznytem.

2 polubienia

I pier…Ty jestes niezle zakrecony :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

2 polubienia

@benasek zakręcony? To mało powiedziane o tym wariacie. :grin:

2 polubienia

Ten Sardou…Ja tu sie poddaje.Mam wrazenie ze nie zagoscil we mnie dotad i moze dlatego wydaje mi sie ze to cos miedzy Patrickiem Bruel a Alainem Souchon…A moze to wina tego ze puszczasz wspolczesne wersje? :slightly_smiling_face:
A przeciez znam nazwisko od,powiedzmy,polowy podstawowki :wink:

2 polubienia