Myślicie, że protestujący przeciw polityce szczepieniowej rządzących,

nie są odpowiedzialni, nie mają racji, uważając tę rzekomą pandemię COVID-19, za zbrodnicze oszustwo?

Harmonik, ta pandemia jest i ludzie umierają z jej powodu. Najczęściej są to ludzie niezaszczepieni. W szpitalach zaczyna brakować miejsc, bo zajmują je ludzie, którzy nie zaszczepili się (głównie), bo szczepieni przechodzą chorobę łagodniej. Ludzie nie mogą leczyć innych chorób (serca, nowotworów, nerek itp), bo większość łóżek jest zajętych przez ludzi, którzy się nie zaszczepili i teraz są chorzy. Uważam jednak, że przymusowych szczepień nie wolno robić. Każdy powinien mieć prawo do tego, żeby samemu zadecydować, czy chce się szczepić czy nie. To jego ciało i jego zdrowie.
Z tego, co wiem w Polsce coraz więcej ludzi się szczepi bo informacje na temat szczepień są coraz dokładniejsze, docierają w więcej miejsc, a poza tym ludzie mają mają oczy i rozum i sami widzą, co się dzieje. Ci, którzy chcieli się “na plecach” szczepiących się przejechać (bo zwykle przy innych wirusach wystarczało 70% zaszczepionych, by wszyscy byli bezpieczni, tym razem bardzo się zawiedli, bo tutaj zaszczepienie musi być ponad 90% i nikt się na niczyich plecach nie przejedzie. Może to i dobrze, bo przynajmniej sprawiedliwie? Nie powinno się “karać” niezaszczepionych. Oni sami siebie karają leżąc pod respiratorem i błagając o szczepionkę, której wtedy niestety nie wolno wykonać. Bardzo mi ich żal i uważam, że nie powinno się ich karać. Gdy czytam codziennie ilu ludzi umiera (ok. 500 i że tylko ok 5 z nich było szczepionych, ale chorych również na inne obciążające choroby, to wtedy jeszcze bardziej mi żal tych niezaszczepionych.

7 polubień

Nie wiem, czy jest sens próbować przekonywać Ciebie i Tobie podobnych totalnie zmanipulowanych i ogłupionych, którzy nie potrafią pojąć czegoś tak oczywistego, jak to, że żadne z milionów harmonijnych gatunków ziemskiej Przyrody, inaczej DSHN-u, nie stosują żadnych testów na COVID-19, żadnych kretyńskich, szkodliwych maseczek, żadnych kretyńskich dystansów społecznych, kwarantann, respiratorów, szczepień, dezynfekcji, mimo że żyją w nieporównanie trudniejszych warunkach od ludzi, bez leków, lekarzy, szpitali, i mimo że od milionów lat żyją w powietrzu tysiące rodzajów mikroorganizmów, nazywanych patogenami. Umiesz myśleć? Wątpliwe, abyś pojęła skalę swego ogłupienia i bezmyślności. Ty nie umiesz myśleć, tylko umiesz wierzyć w to, co napiszą rządzący oszuści. Jak coś napiszą, to dla Ciebie jest wiarygodne i święte, mimo że płacą im extra za te manipulacje i ogłupianie.

Koleżanka @joko przedstawiła ci w sposób kulturalny i rzeczowy swój punkt widzenia, a ty, jak zwykle, przeciwstawiłeś się chamskim prostactwem. Nie pierwszy raz. No cóż jak się nie ma wiedzy, to jest się chamem i ty jesteś przykładem tego.

A żadnym naczelnikiem ludzkości nie będziesz.

8 polubień

Joko pisze rozsądnie a co więcej teraz znów sprawdza się powiedzenie, że Polacy to eksperci od sportu, medycyny i polityki. Żeby jeszcze niektórzy zdawali sobie sprawę z ograniczeń swojego umysłu. Przecież ludzie nawet masek nie noszą, nie zachowują dystansu. A czy ja sobie życzę, żeby im kto dyszał w kark albo w twarz obcy? Ja nie dyszę, więc nie chcę być przez kogoś obchuchana…ale nie. W kolejce dzisiaj znów obstawiałam się taktycznie moim wózeczkiem zakupowym, bo by mnie uwędzili oddechem …

3 polubienia

Koleżanka za nic tobie nie będzie wdzięczna, bo nie ma za co. Ale czuje się bardzo urażona twoim chamstwem.
Swoją kompromitującą niewiedzę i wiarę w prymitywne zabobony demonstrujesz nam tu ustawicznie. Ale, jak się nie ma nic do powiedzenia, to pisze się głupoty.

Naczelnikiem, ludzkości nie zastaniesz.

Koleżanko @okonek Zgłaszam oficjalne obrażające komentarze harmonika.

4 polubienia

Po raz drugi okazałeś wrodzony ci prymitywizm umysłowy. Ale wszyscy wiemy, że umysłowo na więcej cię nie stać.

2 polubienia

No jak to nie? Przecież jest na dobrej drodze do bycia Nachalnikiem :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Oj @Nunu to nie widziałaś dziś popłochu w markecie. Wszystko mundre bez maseczek albo uciekało jak szczury albo nagle maseczki założyli. Policja z strażą miejską zrobiła mały nalocik i po 500 mandatu dla każdego odstępstwa. Podobało mi się tłumaczenie jednej mamusi że nie musi bo z małym dzieckiem nie ma obowiązku… I zjawił się synek tak z 8 letni. A pan Policjant mówi nooo to zmienia postać rzeczy… 1000. Tak można z małym dzieckiem nie mieć teoretycznie maseczki. Ale nie z 8 latkiem.

4 polubienia

:smiley: Ja dziś też widziałam nalot policji. Stałam sobie spokojnie w kolejce, byłam już 10 a nie 20 w kolejce i panowie się przeszli wśród zakupowiczów.

2 polubienia

Sam bym rzucił mołotowem.

@Devil powiem ci coś co cię przekona do noszenia maseczki… Podskoczysz policji i mogą cię bez żadnego uzasadnienia zamknąć na 2 dni bez piwa…

2 polubienia

Przestań. Akurat byś rewelacyjnie wyszedł w tej konfrontacji.

1 polubienie

@harmonik takie drobne pytanie mam.
Nosisz w miejscach publicznych maseczkę?

image

1 polubienie

Kolego @harmonik ida święta. Chcesz je spędzić w sanatorium?
Przestań wypisywac glupoty i obrażać użytkowników.

4 polubienia

Ty no upomnienie wystarczy. Zimno jak diabli nie wyganiaj chłopa na działkę.

1 polubienie

Mama mi małpki będzie nosić na widzenia. W butelkach po nałęczowiance

2 polubienia

Okey minęła mi dobroć. Jeszcze tak zimno nie jest. jak se rozpali na działce swoje mądre książki to się ogrzeje.

1 polubienie

Misiu kolorowy. Nie ma widzeń na areszcie tymczasowym ani na 2 dniowym zatrzymaniu. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Dam radę. Nie posiedzę długo