Na co wydałbyś tyle pieniążków, gdybyś pracował na 2 etaty?

Łącznie 10 godzin pracy dziennie.
Bezpłatny urlop 20 dniowy odliczony. Zaostaje Ci 28k miesięcznie na łapę. Na co wydajesz?

ja planuję wydać na dietę pudełkową, wynajem mieszkania o lepszym standardzie i nowiutki samochód z salonu. Powinno zostać jeszcze 10k miesięcznie. Będę za to kupować amerykańskie akcje.

1 polubienie

Na podróże, trenera osobistego, sportowe hobby, dobre jedzenie, edukacje dzieci, cele charytatywne.

1 polubienie

Kolega niedwartosciowany jakis…

2 polubienia

@dedlx Skoro masz tyle mamony to wydaj na zdobycie/spotkanie fajnej dziewczyny. Zainwestuj.

1 polubienie

Gdybym jeszcze nie miała własnego mieszkania, to moim priorytetem byłoby kupno mieszkania. Dopiero potem wszelkie duperele.

4 polubienia

Węgiel albo przeznaczyłbym na przeprowadzkę np.do Rosji bo tu nie ma perspektyw.

5 polubień

Tu sie zgadzam w 100%.

2 polubienia

A co tam węgiel… Panele sobie kup! :joy: :upside_down_face:
Dać Ci namiary na faceta, u którego możesz zamówić? Może numer telefonu?

3 polubienia

Dzięki ale już mam i to kilka :rofl:

1 polubienie

A to pech… :wink:

1 polubienie

nie mam tyle
mam isc do prostytutki?

Myslisz, ze milosc i sympatię da sie przeliczyc na pieniadze?

1 polubienie

to nie ja wymyśliłem, że pieniążki przekładają się na znalezienie żony, nie mnie pytaj tylko @waranzkomodo

No nie wiem. Niektorzy tak twierdzą. Jako pretekst, zeby sie nie żenić?
Może poszukaj bogatej narzeczonej?

Ja pracuję aby żyć.
Nie żyję by pracować.

3 polubienia

Na abonament u doswiadczonego psychiatry.

1 polubienie

Podobno w Ameryce modnie jest mieć psychiatrę i robić karierę. U nas się haruje nazywając to karierą i ludzie wstydzą się psychiatry.

1 polubienie

Nie pdychiatre a psychoanalityka czyli hochsztaplera na usługach. Do psychiatry tam ciezko się dostac sądząc po ilosci seryjnych morderców i strzelanin w obiektach publicznych

1 polubienie

Pewnie się obraził :confused: A czasem tylko lekarz człowiekowi pomoże. Jak on jest taki aspołeczny, że aż jest programistą i jeszcze brnie w to, żeby cały czas sobie tym zająć… Można też być obrzydliwie bogatym i umrzeć samotnie w fotelu jak Beny Hill

Lepiej samemu niz w zlym towarzystwie.

1 polubienie