Najpiękniejsze miejsca, w których byliście?

Na wakacjach, przejazdem, a może w których mieszkacie ?
Jakie to?
Poproszę ze zdjęciami ( z netu etc) żebym mogła sobie je zobaczyć :smile:
Moje to:
Wyspa Gozo
2015-03-21_lif_7758331_I1
Taormina


Kazimierz Dolny

Malta

Kolorowe Jeziorka na Śląsku

No i moje Drzewoszewo, w którym postawiliśmy domek w tym roku :heart::heart::heart:

Mieszkałam trzy lata na Sycylii i to była moja przygoda życia.
Blisko tego miasta (Catania) ok. 20 km, a do Etny miałam rzut beretem.
image

image

image
image

Co Ty gadasz!!!
Mieszkałaś tam ??
Jak to się stało co ??
Przepiękne miejsce :heart::heart:

Tak mieszkałam, nawet męża ściągnęłam na rok :rofl:

Ale jaja :smiley:

Nie wiedziałaś?

Nie!!!
O takiej przygodzie czytam po raz pierwszy!
Ale wróciłaś do Polski i…
Lepiej?

Ciągnie do Polski… :wink:

przyrodniczo? skaly i morze. jedno to Algarve w Portugalii,


praia de Benagil, zwana tez katedralna
druga katedra na polnocy w Asturii

co do innych miejsc? takich ludzka reka zrobionych? to jeszcze ciagle czekam na nr 1.

Wiem coś o tym :slight_smile:

Cudnie @okonek !:heart::heart::heart:

Chyba Grenadyny. To było w czasach gdy mieszkałem na Antylach.
Oj, dawno, dawno temu…

Mieszkam w pieknym miejscu i to chyba najwazniejsze
Google Photos

Czyli palmy i raj ???

To fakt!
Zazdro!!

Widoków Ci zazdroszczę, ale najbardziej oliwy z oliwek tej prawdziwej pachnącej, świeżych owoców i warzyw :wink:

Lazurowa, ciepła woda.
Płaskie wyspy. Owszem sporo palm. Ale na innych wyspach więcej.
Dużo kolorowych rybek. I to były czasy gdy jeszcze turyści prawie tam nie docierali.
Z tego co wiem dziś tam dużo statków pasażerskich, hoteli itp…
Wciąż to jeszcze najdalsze wyspy od Miami dlatego ich nie zadeptali mam nadzieję…

Bywalem w piekniejszych miejscach,chocby Grotta azzurru na Capri,ale tutaj mieszkam i takie widoki mam na codzien,nawet teraz patrze na takie gory,ktore mam za plotem.

I po tym wszystkim wróciłeś do Polski??

Wiec wracaj do slonecznej Italii))