Należysz do rzetelnych i myślących, rozumiejących, że gorączki w żaden sposób

W połowie lat 80 byłem u znajomych, których dziecko, akurat miało bardzo wysoką gorączkę, Był to pięcioletni chłopczyk. Gdy stało się obok niego, czuło się ciepło, wręcz buchające z jego małego ciałka. Czekaliśmy na pogotowie, a gdy przyjechało, to pierwszą rzeczą, którą zrobił lekarz, to była ta wanna, o której mówisz. Dziecko już było nieprzytomne. Gdyby nie ta kąpiel, umarło by. Widziałem wszystko na własne oczy.

2 polubienia

Śmieszne. Gdy mojej młodszej córce w wieku 6 lat przyplątała się jakaś infekcja i temperatura jej wynosiła 41,5 C, usnęła na 3 godz, a gdy się obudziła, po gorączce i infekcji nie było śladu i nawet nie chciała 10 minut dłużej leżeć w łóżku, lecz ubrała się i pobiegła do dzieci na podwórko bawić się.

Pisząc zimna kąpiel miałem na myśli chłodniejszą niż normalnie, nie chodziło o lodowatą :grinning:

1 polubienie

Ryzykowałeś życiem własnego dziecka. I to nie jest śmieszne.
Zdarza się rzadko, że gorączka sama spadnie. Dwa przypadki na dziesięć.

1 polubienie

@birbant, @kaziu, @Pitbull, @666, @okonek, polecam

https://padrejarek.pl/sw-o-pio-i-wysoka-goraczka-11-04-2019/

To nie są dla mnie argumenta.

2 polubienia

Ale nie są gorsze od powoływania się na buchające gorąco od dziecka, gdy tu są fakty z temperaturą.

W tym filmiku fakty? Weź mnie nie rozśmieszaj.

Nie pokazałem żadnego filmiku.

Przepraszam za filmik, miało być materialik. Pomyłka moja.

wiem, przeciez żartowałam, bo co innego mozna robic przy takim pytaniu? zlosc pieknosci ponoc szkodzi…

1 polubienie

Żaden autorytet - wręcz przeciwnie.

2 polubienia

Wiara ponoc przenosi gory, ala nawet Mahomet uznal, ze jesli gora nie chce do niego przyjsc to trzeba tylek ruszyć :rofl::joy::rofl:

2 polubienia