Nastepna chce uszczęśliwiać ludzi?

Droga Pani Paulino (poslanko) mafię już mamy, prohibicja niepotrzebna.

1 polubienie

Ona na pewno ma jakąś misję. Na pewno.

3 polubienia

Coooo?!? Gdzie, kurna ona jest? Z szafy już wyciągłem mego trofiejnego pancerfausta. Pepeszę też mogę odkopać…

4 polubienia

Chyba się na coś zanosi, bo normalnie jest jakiś wysyp nawiedzonych. :face_with_hand_over_mouth:

5 polubień

I to zarowno z lewej jak i z prawej …

3 polubienia

Nie misję, ale świra. Co na jedno wychodzi.

5 polubień

Dla własnego dobra miałem się nie zajmować polityką ale się nie da.
Zastanawiam się dlaczego kupa durniów z różnych opcji politycznych sobie od lat zarządza krajem zmieniając się co jakiś czas.To taki ewenement na skalę światową…chyba tak.Pozostaje mieszkańcom tego miejsca nad Wisłą zrobić raz na zawsze porządek z lewicą,prawicą i innymi dziwnymi pseudomądrymi.Jak to zrobić,nie wiem.Niech młodzi się tym zajmą teraz zamiast czekać aż ci dewianci i złodzieje dobiorą się im do portfeli ostatecznie i zupełnie.
Mnie już nie chce się walczyć i zmieniać świata-nie te lata.
Póki co cichaczem czytam co jakiś czas o anarchii,jej odmianach i takie tam…

3 polubienia

Ukraina ma swojego nosacza
Jest nim
Wiktor Wasiljewicz Zołotow, rosyjski generał i ponoc przyjaciel Putina

3 polubienia

Zgadzam się z Tobą ogólnie, ale jeśli mogę cos doradzić, to ten anarchizm zostaw w spokoju. Niech on sobie zastanie na dalekich marginesach politycznych. Socjalizm już mieliśmy.

4 polubienia

Ok.Poszukam jednak mało inwazyjnego nurtu i jak najmniejszego podobieństwa z komunizmem.
Ja tylko czytam jak by co. :smiley:

3 polubienia

Pier*li głupoty.

1 polubienie

Ależ ja koledze nie zabraniam. Pozwoliłem sobie tylko na pewną uwagę, zgodną z tym, co wiem. Anarchizm zaczynałem od Kropotkina. Mniejsza o większość. Obyśmy zdrowi byli… :+1: :grinning:

1 polubienie

Ja od Bakunina, ktory chcial zastąpić przymus panstwowy przymusowa wolnością jednostki. I równością w tym żołądków :wink:

2 polubienia

Bakunina też na tapecie miałem. Chyba nawet mam na chacie w Polsce.

1 polubienie

Śp. mąż magisterkę z tego typa pisal.
:joy_cat::joy_cat::joy_cat:

1 polubienie

Moim zdaniem, jeśli już, to by należało zdelegalizować reklamę i promocję wszelkiego biznesu, bo przecież każdy biznes jest dla dojenia klientów, a nie dla dobra ludzi.

3 polubienia

Reklama jest potrzebna, bo napędza koniunkturę, bo jej alternatywą jest kryzys ekonomiczno - gospodarczy. Sam nie lubię reklam, ale one istnieją od początku handlu, a więc liczymy jej wiek na tysiące lat.

3 polubienia

Reklama jest zła w takim sensie, że i sam biznes jest zły.

1 polubienie

Znowu proponujesz powrót na drzewa lub do jaskiń?

4 polubienia

Bezpieczniej wpełzać pod kamień

1 polubienie