Nic się nie stało?

Widzieliście ten film, o którym huczy od wczoraj w mediach?
Jakie macie odczucia? refleksje?

2 polubienia

ten co to teraz wszyscy pozywają autora?

1 polubienie

Tak @anon86894402 , ten sam.
Chodzi o pedofilię w klubie sopockim Zatoka sztuki.
Podobno… zamieszani są w to znani nam ludzie z pierwszych stron gazet.

1 polubienie

Nie oglądałem, ponieważ to ponoć było w mediach, których ze względu na wrażliwość i poczucie estetyki - nie oglądam :slight_smile:

Tym niemniej. Taki Sekielski robi film dokumentalny, przedstawia dowody. Ludzie się obrażają lub reagują. Ten drugi pan, robi film… i ma pozew od każdego. To znaczy, że dowodów nie było? Tak to wygląda na logikę, bo jak pisałem: nie oglądałem tego filmu.

5 polubień

Film obejrzeliśmy dzisiaj na Youtube.

1 polubienie

Poszukam tego filmu, bo nie wiem o co chodzi, ale… pozwanie kogoś zanim samemu zostanie się oskarżonym ma swoje plusy. To taki kruczek prawny. W razie gdyby prokuratura zajęła się sprawą, to jego adwokat ma wgląd do wszystkich dokumnetów prokuratury i może odpowiednio bronić klienta, nawet manipulując świadkami. Nie zdarzy mu się np. moment zaskoczenia w czasie rozprawy, bo będzie wiedział o wszystkich ruchach prokuratury kierowanych przeciwko jego klientowi. Kto pierwszy ten lepszy :slight_smile:

3 polubienia

a to co dzis czytalam ze kryminalista cos nakrecil?
dlugie to?

2 polubienia

czlek ma barwna przeszlosc a od razu kryminaliste z niego robia?

2 polubienia

@gra, @okonek
film trwa godzinkę z minutami, jest na Youtube, tam właśnie obejrzałam, cały dzień o tym wszędzie trąbią, straszą prawnikami.

2 polubienia

mam nadzieje, ze do jutra po południu nie zdejma, bo dzis tego nie obejrze.
czyli ktos wsadzil kij w mrowisko i odwrocil uwage od kosciolkowych?

3 polubienia

@okonek, tak, jest i taka wersja, że to chęć odwrócenia uwagi od sukienkowych.

3 polubienia

gdyby to ukazalo sie jako produkcja niezalezna na YT to inna sprawa, ale w TVPiS? to az sie prosi o taki wniosek. w PiS nie siedza sami idioci, jak niektorzy twierdza.

2 polubienia

@okonek, i co te “dzieci” robiły w takim miejscu?

1 polubienie

a co robily “galerianki” w galeriach?
dlaczego sa takie problemy z pedofilami w necie? czesc dzieci jest po prostu naiwna, innym sie wydaje, ze sa juz dorosle i madre.
jeszcze inne maja takie a nie inne wzorce wyniesione z domu, gdzie seks jest sposobem na przezycie (czytaj towarem)
przyczyn jest wiele.
a niestety osoby bedace “drapieznikami” doskonale znaja dziecieca psychike i i jak omotac a potem szantazowac dzieci - zreszta w przypadku doroslych tn mechanizm tez dziala - zywym towarem moze stac sie kazdy, nawet niemowlak - na ogol do adopcji, ale czasem niestety nie.

4 polubienia

Dokładnie. Dlatego mam mieszane uczucia odnośnie tego filmu i całej afery.

A masz linka? Czy wystarczy wklepać “Nic się nie stało”? Bo nie widziałam tylko zaczynam słyszeć…

1 polubienie

Widzialem kiedys film Latkowskiego,dotyczący śmierci B.Blidy.Poza postawieniem paru pytan bez odpowiedzi,ten film nie zaprowadził odbiorcy do nikąd…Nie mowiac juz o tym ze byl niemiłosiernie nudny.
Tu,mamy z kolei atak TVPis,pozbawiony dowodów a ponoc oparty na samych insynuacjach…Nie wiem czy sie skuszę.
Zgadzam sie calkowicie,jak to mi sie czesto zdarza,z Karolina Korwin-Piotrowską.Odnosze wrazenie ze doszlo juz do szczytu obrzydliwosci kiedy krzywda dzieci stała sie elementem politycznych"podjazdów" w ktorych sporą role odgrywają zwyczajne oszczerstwa ktore każą nie odrozniać obecnosci od przestepczości…

2 polubienia

Wlasnie tego sie obawiam.
Ze po obejrzeniu tego materialu bede odczuwac potrzebe długiej cieplej kąpieli, a potem chlodnego prysznica. A i to nie wiadomo czy na ten syf poskutkuje?

3 polubienia

Najwygodniej tak go traktować.

1 polubienie

Może tak być, ale nie musi. Uważam, że to bardzo dobrze że wzięto się za nagłaśnianie takich spraw Pedofilia w KK i pedofilia w ogóle, podobnie jak prostytucja, mają tysiące lat tradycji.

2 polubienia