Nie lękajcie się

5 polubień

Kumulacja?

3 polubienia

Kiedys byla taka tabela do tworzenia przemowien. O ile pamietam @bingola na starym forum to wstawial.

Niech się dziej wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba :wink:

1 polubienie

No juz sie rozpedzilam na te zgode.
Ty mi z fredrowskim rejentem Milczkiem nie wyjezdzaj. Zemsta byla w szkole lektura obowiazkowa.:wink::innocent:

1 polubienie

Ale cytat niestety idealnie pasuje do realiów Polski … :confused:

Byc moze. Choc marzy mi sie ruch na miare pierwszej Solidarności. Albo portugalskiej rewolucji gozdzikow…

1 polubienie

Z tego samego kanału na YouTube …

Taką tabelę to ja miałem na papierze już na początku lat 80’ch :wink:
Nazywało się to sposobem na tworzenie wielogodzinnych przemówień, z których nic nie wynika. :wink:

2 polubienia

Boję się
Jestem przerażona. Mam covida. Znoszę nieźle. Zaraziłam mojego męża mamę. Być może córkę. Moja mama ma 85 lat. Zaraziła tatę w tym samym wieku. On znosi to źle. Boję się co dalej. Na dodatek kłócimy się. Każdy z każdym głównie ze mna… O bzdety ale to że stresu. Bo już lecę psychicznie do otchłani… Nie chcę być mordercą a to moja wina bo ja przyniosłam dziada z pracy na pewno bo skąd?

5 polubień

A jakie macie objawy ?

Wszelkie

1 polubienie

To nieciekawie … Próbujcie się wzmacniać naturalnie … A respiratorów nie potrzebujecie jeszcze ?

Kurde - ciężka sprawa z tym wirusem…

1 polubienie

Nie no co ty. To już jest ostatni etap gdy potrzeba. Ale nie wiem co będzie.

4 polubienia

ja to sie obawiam, ze w koncu kazdego dopadnie. to cholerstwo tak szybko sie przenosi, ze wszelkie srodki ostroznosci tylko opozniaja nieuniknione i daja troch odpoczac niewydolnej sluzbie zdrowia, ze nie wszyscy na raz.

2 polubienia

Bez przesady z tą winą, jeżeli chodzisz w masce i odkażasz ręce to co więcej można? Przestać oddychać w miejscach publicznych?

5 polubień

absolutnie nie Twoja wina.

4 polubienia

Moim zdaniem rząd nie chce wprowadzić kolejnego lockdownu z powodu braku pieniędzy z powodu 500+ 13tki, 14tki i pierwszej kwarantanny … Mają problemy z kasą …

2 polubienia

nie tylko, chodzi tez o wykonywalnosc ustawy - a sam widziales co sie dzialo 11 listopada w Warszawie. a to byli tylko narodowcy.
jak sie narod wkurzy moze byc tylko gorzej…

3 polubienia

jakiej ustawy ?