Niepospolite Użytkowniczki i Niepospolici Użytkownicy

Zdecydowanie lepiej, a pamiętasz kto tworzył to zdjęcie?

1 polubienie

Z tego, co wiem, to roqq

2 polubienia

Ja na ten jacht sie nie załapałam.
Z ktorego to roku?

1 polubienie

Jak znajdziesz mnie, znajdziesz i siebie …

1 polubienie

A faktycznie, jakos tak szukałam odruchowo awatara w ksztalcie koła. :wink:

Lepsza jakość, wszystkiego można się dopatrzyć. Dzięki.
A mnie tam nie było, być może było to podczas jednej z moich przerw angażowania się na forum.

W innym wcieleniu tez nie???

1 polubienie

Żebym to ja pamiętał jakie to były te wcielenia…

1 polubienie

Jak dojde do tego po ca jest komplet śrubek w zestawie zrob sam komódke?
To chyba przyjdzie przy prowadnicach szuflad?
Edit. Montaż tego mebla nastapi. Kostke Rubika układałam

1 polubienie

Wiem, że sobota to imieniny Kota, ale niestety pomimo tego relaxu nie mogę skojarzyć Twoich metafor, jakże jednak ciekawych :innocent:

1 polubienie

To zdjęcie jest u mnie z 6.04.2016, czyli dzisiaj ma dokładnie 8 lat!

1 polubienie

Dobra, po kolei
Montuje cokoliki/slupki komódki, które przyszly w “proszku” jak to zrobic.
Pospiechu nie ma, drobniejsze meble w domu skladalam sama, wieksze w towarzystwie :wink:
Jak sie nie spieszysz to jest i okazja :joy_cat:
Lubię zagadki przestzenne z rysunku jednowymiarowego z chinskim opisem.
Jako dzieciak? Klocki, mały elektryk, bawarska DDR podróbka wsi z z elementów prefabrykowanych?
@ciekawie tu, na forum, jest duzo przestrzeni na zycie.

1 polubienie

Jednym słowem urządzamy apartament :))
Zjawiam się niebawem, z wiertarczką, trzeba to będzie wszystko połączyć, żeby z tego powstało swojskie blokowisko :wink:

1 polubienie

Fuj ja mieszkam w strefie sejsmicznej
Zmiana scianek wystroju wnetrza nie ma duzego wplywu na konstrukcję
Ale? Odejscie od tego jako bo TAK?
Inżynieria i struktury kierunek? @ZiraaeL policzy czemu u mnie wszystko skrzypi i przypomina inwazje duchów przy mikrowstrasach?

1 polubienie

En primer lugar, no se puede contar. Sólo se puede reconocer la causa de por qué cruje todo.

1 polubienie

I w takim towarzystwie, namiot?Hmmm…No zupełnie o tym zapomniałem a przecież tam to raczej nie zaskrońce :joy:

Tak to już jest… :smile: w drodze do obozu na ostatnim zdjeciu moj partner prawie nadepnął na eastern brown snake. Po dotarciu na miejsce i rozbiciu namiotu stwierdzil ze on idzie na plaze(widac na zdjeciu ze to jednak kawalek drogi), a ja stwierdzilam ze nie mam sily(wlasnie przeszlismy w upale jakies 12km). Zalozyl szorty, klapki(wczesniej mielismy dlugie spodnie + trapery + ochraniacze przeciwko wezom) i uszedl tak jakies 100m kiedy prawie nadepnal na kolejnego weza :laughing: z tego powodu postanowilismy przeczekac nastepny goracy dzien i ruszylismy dalej dopiero jak sie troche ochlodzilo. Ale tak szczerze to w czasie tej tygodniowej wedrowki spotkalismy 4 węże i to byly jedyne weze jakie tu spotkalam w ciagu 7 lat. Sąsiada ukąsił jeden w ogrodzie… kilka domow od nas… nasz pies jest przeszkolony zeby je omijać… duzo slyszy sie o przypadkach ukaszen psów :pleading_face:

3 polubienia

No właśnie…Nie jest to kompanija moich marzeń :innocent:

Compi algo falla en este mumdo?

Tiaa do nowego sie przystosowac, albo ja sobie jaskini poszukam? A nieszkanie wynajme turystom?