Niepospolite Użytkowniczki i Niepospolici Użytkownicy

Cały czas ten klusek chodzi mi po głowie. Piotra za to kojarzę z innego miejsca, nie z pytamy, z czata.

Tak jeszcze wracając do temu to pamiętam że było Jajko potem Jajko2 chyba to był facet jak pamiętam jajk000 ten nick mi się tylko obił bo był nieaktywny jak już byłem No i Jajeczko dziewczyna przez jednych lubiana przez drugich nieszczególnie awanturnica zachowująca się chamsko no nie zawsze ale był momenty co sama kiedyś przyznała w opisie o sobie w profilu gdzie wypisała swoje wady

1 polubienie

Nawet była przez pewien czas modem :wink:

No ełaśnie.

1 polubienie

A to roznie… to nie jest tropikalna część Australii. Zimą temperatury zazwyczaj nie spadają poniżej 4 stopni w nocy, a wciagu dnia to tak z 11. Latem nie mamy aż takich upałów, jestem tu 7 lat i powyżej 40 mielismy temperature 2 razy. Nawet powyzej 30 nie zdarza się az tak czesto :smile: Jak robilismy tę trasę to jednego dnia moze bylo kolo 30, więc zrobilismy sobie tego dnia przerwę, bo za dużo węży wylazło :smile:

1 polubienie

Dokładnie. I nie zawahają się ich użyć.

1 polubienie

to na prawdę stara mapa.

2 polubienia

Niejedna celebrytka by "tipsów " pozazdroscila :rofl::rofl::rofl:
Z tego co piszesz totm jak nie jadowite to drapie, gryzie albo kopie?
Swoja drogą rownowaga w przyrodzie tam łatwa do zakłócenia, wcale sie nie dziwię, ze bronia się jak mogą przed gatunkami inwazyjnymi.

tak trochę nostalgicznie się zrobiło wiec może ktoś wrzuci jeszcze zdjęcie “naszego” okrętu z avatarami na żaglach.
Może część z tam widniejących to pospolici uczestnicy, ale jak wspominki…

3 polubienia

82477727492242771252

4 polubienia

tak - jestem sentymentalny. Dzięki

2 polubienia

Widze siebie na stendze fokmasztu

2 polubienia

Piochus.

1 polubienie

Trochę niewyraźne to zdjęcie, ale i tak chyba tam nie było mnie w starym wydaniu.

1 polubienie

Generalnie tak :grin:
Popelniono kilka bledow w przeszlosci, wiec starają się wiecej do nich nie doposcic :woman_shrugging:

1 polubienie

Piochus wycofal sie na wlasna prośbę. Dlaczego? Nie wiem? Za miesiac bedzie obchodzil druga rocznicę slubu, adoptowal trzy koty i pewnie zycie w realu zmusilo go do ograniczenia kontaktów w necie.
Bo nakarmić trzy ofutrzone żołądki?

2 polubienia

Jak śmiałam zapomn :blush: :face_with_hand_over_mouth:ieć

1 polubienie

Mam to zdjęcie w lepszej w moim mniemaniu jakości. Chcesz, zapodam.

Sprawdzimy czy rzeczywiście.

2 polubienia

Nie potrafiłam powiększyć, u mnie w kompie jest jeszcze mniejsze tutaj dałam 100%.

2 polubienia

Jeśli system nie zmieni, to powinno być nieco lepiej.

System zmienił …

3 polubienia