Niepospolite Użytkowniczki i Niepospolici Użytkownicy

Na mnie w Bieszczadach kiedys zmija sie przespala. Nocny towarzysz.
Z zygzakowatą spotkanie w plenerze mialam, kazda poszla w swoja stronę :heart_eyes:
Ogólnie one, węże sie bronią, atakuje to w ostateczności
?
Ale jak pytalam wczesniej? Naruszenie rownowagi w przyrodzie?
Nadgorliwosc, zeby to utrzymac jest gorsza od szalenstwa.

Tak, generalnie wolą omijać ludzi, dlatego idąc przez busz warto głośno tupać :grin: Te węże na ktore moj luby prawie nadepnął też wolały uciekać niż atakować.
Jeszcze mogę dodać, że moj pies w czasie treningu z unikania węży postanowił na jednego nasikać :face_with_hand_over_mouth: pokazał mu kto rządzi, nawet trener powiedział ze nigdy w zyciu czegos takiego nie widzial :stuck_out_tongue_winking_eye: (Węże na treningu miały usunięte kły jadowe)

3 polubienia

Piesek zaznaczyl swój teren.
Ja w kontaktach ze zwierzetami staram się im strefe komfortu nie wchodzic. Kotowate? Psy? Drapezniki da sie oswoić, nie udomowic.
A i inne? Dac zyc. Zrewanżują sie tym samym :heart_eyes:

to już wtedy byłeś misiem- nie “kocurem” :grin:

Miłośnikiem chudych z lordozą to był Antysocjalista Bocce chodziło o Jasnego Halogena

1 polubienie

@Okonek, to była zgadywanka na 10-lecie Pytamy. 2016.

Zajrzałem po latach i od razu trafiam na świetne pytanie :slight_smile:

4 polubienia

Serdecznie witamy po latach.
Miło, że jesteś może w końcu odświeżymy mapę.

5 polubień

Mas bien tenemos un milagro. Funcciona :rofl::stuck_out_tongue_winking_eye:

Dzięki @Bocca-Lupo :slight_smile:
Niestety, Koń nie reaguje, a już pora taka, że powinien być na chodzie. Miałem nadzieję, że jakoś wstawi mapę w formie mozliwej do oglądania. Jeśli nic nie zrobi, pomyślę o prostej stronce zawierającej mapę.

3 polubienia

Miło, że zachowaliście. Moje archiwa awaria komputera wymazała na amen;/ Tak, wiem… Update trza robić. Teraz robię ;D

Mam pytanie-zagadkę;) Kto pamięta nick postaci stojącej na pokładzie przy relingu?

2 polubienia

Oczywiscie
Pytosława czyli surygatka
Ach piekne to byly czasy

3 polubienia

Gratuluję pamięci, @ihtiel :slight_smile: Sam nie mogłem sobie przypomnieć, choć wiedziałem, że to nasza ostatnia przyjazna adminka z Pytamy. Dokładniej jej nick brzmiał @Pytanisława.

4 polubienia

Tak, maśz racje. Pomylilam sie PytaNISława

2 polubienia

Ciekawe, co teraz porabia. Moze się błąka po swiecie i nas szuka? A my tu…

4 polubienia

Była w ciąży lub szła na macierzyński, gdy odchodziła, więc za bardzo czasu na szukanie nie miała, @benasek:wink:

3 polubienia

Niektórzy później mówili że to było oszustwo z tą ciążą Pytanisławy

1 polubienie

Całkiem możliwe.

1 polubienie

Nie kapryszac? Tratwą ratunkową odwiedzi @Szczery_do_BULU a kierunek ląd to jakos…

1 polubienie

W kwestii technicznej kazda pomoc dobrze widziana. Co do wsparcia psychologicznego? Hmmm…na pokładzie jest jeden kapitan.

1 polubienie