Niepospolite Użytkowniczki i Niepospolici Użytkownicy

Ale nie z Elbląga, spod Warszawy. Z Elbląga byl Antysocjalista.

3 polubienia

Nie wiem skąd był Jasny, ale Antysocjalista sam się przyznawał do Elbląga, a później przeniósł się do Wawy.

4 polubienia

No tak z Elbląga był Anysocjalista, to ja pomyliłam nicki.
Dzięki za przypomnienie.

3 polubienia

Wrzucał zdjęcia “lachonków” jak to sam określał a jednocześnie pragnął “nowoczesnego państwa wyznaniowego” :slight_smile:

3 polubienia

Taa…pamiętam tę jego Lordozę.

2 polubienia

Lordozę i przerwę między udami :slight_smile:

2 polubienia

Kinga jak przez mgłę…
Antysocjalista,tak…w złym tego słowa znaczeniu.Ciekawe czy dzisiaj też popiera putina…No i oczywiście @roqq !Jak mogłem zapomnieć…
Gdyby tak często nie znikał…Byliśmy na dobrej drodze.Jego ostatnie quizy z odsłanianiem twarzy czy widoków…Rewelacja!!!

4 polubienia

WP zabrała mi blogga,praktycznie bez ostrzeżenia.Byłem na urlopie,wracam a tu…Ciemność widzę! :angry: Kilkanaście felietonów poszło się…Do dzisiaj szlag mnie trafia jak tylko pomyślę…

3 polubienia

Ten od chudych z lordozaą?

2 polubienia

Kinga była bardzo fajna, lubiłem ją, choć się mało odzywała, ale była zwyczajna, normalna.

2 polubienia

Ajumiko jest całkiem normalna.

1 polubienie

Pozwolę sobie się pochwalić, że u początków Wiki, pierwszy tekst o Mieszku I był mój. Wisiał kilka tygodni i został zamieniony na inny. Tekstu o Bolesławie Chrobrym i Mieszku II już nie wysłałem, choć miałem gotowe. I zgłoszone, że wyślę za akceptacją redakcji.

2 polubienia

Na poczatku lubiłem tego typka, zwłaszcza, że dużo na priw do mnie pisał i było to sympatyczne, ale później podkurwił mnie na maksa.

2 polubienia

@jasny halogen - też całkiem normalny, zwyczajny.

2 polubienia

Tak,uprzedzano mnie że tak się dzieje i nigdy nic nie wysyłałem.Zresztą już od chyba 4 lat nie wysyłam bo nie mam zaufania do miejsc…Szkoda wysiłku.

2 polubienia

No wiesz @birbant . Może gdzieś tam jest niedaleko. :wink:

2 polubienia

To było więcej jak dwa lata porzuci nas w latach 2014,15 wtedy pojawił się ostatni raz nowy admin o nicku Strażnik Teksasu który długo nie pobalował na forum po prostu przestał się logować forum zlikwidowali w czerwcu 2019 roku

3 polubienia

Do konta Jajeczko przyznał się chyba Lord V

1 polubienie

Antysocjalista miał ciekawy awatar. Pamiętam go dobrze, bo miał dziwnie pomieszane poglądy. Z jednej strony, lubił rozpustę, z drugiej zachwalał Koścół. Pamiętam jak twierdził że ryby to nie mięso, i był za tym aby wprowadzić bykowe itd.

2 polubienia

Żartujesz? Viaderko to Jajkooo? Jestem w szoku.