Niepospolite Użytkowniczki i Niepospolici Użytkownicy

Ej, chyba jednak nie tak było.

1 polubienie

Przyznał się i wszystko obrócił w żart na który daliśmy się złapać.Takie sprawy zostają w pamięci;> Nie wiem czy tu się udziela ale może kiedyś potwierdzi raz jeszcze

1 polubienie

Było dużo przypadków, że facet pisał jako kobieta i odwrotnie, wiec mnie już nic nie zdziwi :wink:

2 polubienia

Co mnie i dzisiaj tylko utwierdza w przekonaniu iz dobrze robiłem,trzymając sie tych kilkunastu,może ze 20 których lubiłem.I pewnie dlatego większość nickow dzisiaj nic mi nie mówi :blush:

1 polubienie

Niejaki Andrzej, ten kaznodzieja ze starego Pytamy, tu był na początku i podawał się za kobietę o nicku Tris Prior, czy jakoś tak. Szybko dyskretnie zniknął, a ja wiem dlaczego.

2 polubienia

Każdy może napisać, że był jajk000, co nie znaczy że nią był/a.

1 polubienie

Tylko po co ktoś miał by się przyznawać do nie swojego konta mówić że jest multikontowcem i przyznawać się w ten sposób że jest oszustem udającym różne osoby do tego innej płci?

1 polubienie

???
Jakie znowu jajko?
To chyba nie do mnie…

Ano dla żartu. On był znany z tego, że miał różne konta dla żartowania sobie na Pytamy.
Gdybyś wiedział jak on był kiedyś lubiany, wiedziałbyś ile mu możnabyło wybaczyć.
Nie zawsze multikontowcy byli źle traktowani na starym Pytamy (w jego początkach, jeszcze przed moim przyjściem).
Oczywiście to teoria, bo @jajk000 to zupełnie inna osoba.

1 polubienie

No @jajk000, @jajeczko i podobne nicki. To dziewczyna, która do nas dołączyła w pewnym momencie i nawet była moderatorką. Też ciężki charakter, ale można było ją lubić.

1 polubienie

Żeby siać zamęt i niepewność.

Nie znam.Nie było mnie wtedy.Gdy ja doszedłem,chyba w 2014,tylko mi ze 2-3 razy coś podobnego minęło przed oczami.Moge się mylić ale pamiętam jakieś darcie ryja z @arinkao :roll_eyes:

1 polubienie

No ale stracił wtedy sympatie i dobre relacje z innymi i na tych kontach był “spalony”

1 polubienie

Sympatii nie stracił, bo był zabawny i bardzo lubiany. Poprostu z czasem minął w jego życiu etap ulubionego Pytamy i przestał z nami bywać.
Chyba dla każdego Pytamy po jakimś czasie przestało być fascynujące i silnie uzależniające, a pozostało przyzwyczajenie. Wiem to po sobie.

2 polubienia

To ciekawe bo Jajko pisała do mnie kiedyś priw na FB i miała profil jako kobieta.

2 polubienia

Miałem dobre wyczucie. Ze wszystkich Ników, które padły w tym moim pytaniu nie dodałbym żadnego do mojej listy.
Czyli dobrze wszystko przemyślałem i zapamiętałem

Ah, pomyłka! Sam sobie przypomniałem i dodałem Fantasy86
Usunąłem Vilemo

Każdy człowiek jest inny, więc nikt nie jest normalny! :slight_smile:

Do zwyczajnych - niezwyczajnych dorzucę jeszcze Fifkę! :kissing_heart:

@Fifka jest fajna i ciekawa, ale mieści się w granicach normalności.

1 polubienie

Jak to było z powiązaniami Viaderko z Mistrzem, oni byli braćmi?

Podobno tak.

2 polubienia