Niepospolite Użytkowniczki i Niepospolici Użytkownicy

Przyznał się i konto Jajko znikło.On sam znikł z Pytamy bo poznał dziewczynę ,chyba to była Czarodziejka (też z Pytamy) Co się z nimi działo dalej nie wiem.Pewne sprawy śledziłem na Pytamy ,pewne nie ale Jajko dawało do myślenia i ryło tzw beret.Mistrzowsko poprowdzone konto i choć ogólnie podszywanie się pod kogoś drażniło,to w tym przypadku nie.

2 polubienia

Przydałaby się kategoria Pomponik dla tego pytania :sweat_smile:
Po rodzaju dyskusji jaka się tutaj rozwija.

Co do mojego antycznego nicka, to straciłem go po zmianie komputera, bo hasło szybko mi uleciało, a chyba nigdy nie byłem wylogowany. Stąd późniejsze zmiany, ale i nie tylko dlatego.
Wiedziałem, że chciałem ograniczyć moje udzielanie się, i cieszyłem się, że taka możliwość była.
Jakkolwiek wracałem, wiadomo…, przyzwyczajenie robi swoje.
W końcu i też zniknąłem na naprawdę dłuższe momenty, i tutaj i na starych wersjach pytamy.
W między czasie czasy się zmieniały. Zamieszkania, etc.

Również zniknąłem dlatego, że jednak idea zżywania się z prawdziwymi i dotykalnymi ludźmi bardziej się do mnie odwoływała.
Teraz się ożywiłem, bo i zima i cisza, i bez końca ta praca…

2 polubienia

Tak, @czarodziejka.

1 polubienie

Jeszcze wszystko przed nami :XD

2 polubienia

Nie wiem co widać na białym motywie, bo ja używam czarnego, ale zaznaczyłam to pytanie kolorem moderatora.

1 polubienie

O, to dziękuję.
Widać żółty.

1 polubienie

Nie ma za co, to na prośbę @ciekawie.

1 polubienie

Na czarnym tle brązowy.
Ale widać.

1 polubienie

Aha.

1 polubienie

Raczej “magiel”

I o to chodzi.Ale ożywiłeś się bo jest z kim o tenisie uwagi wymieniać! :wink:

5 polubień

Ale niespodzianka :slight_smile: Dziękuję <3 Szukam kontaktu z moimi bardzo dobrymi znajomymi, z którymi mi się urwał kontakt, trochę się martwię, bo jeden z nich mógł poczuć się przeze mnie dotknięty. Chciałabym odnowić kontakt, bo to byli moi dobrzy znajomi, a zerwali ze mną kontakt i zniknęli z dnia na dzień, To Mariusz burasekmalutki, a drugi Arek, ale nicku nie pamiętam. Ktoś pomoże?

1 polubienie

Burasekmalutki lubiłem - nawet bardzo - ale pojęcia nie mam co się z nim stało, ani tym bardziej nie mam do niego kontaktu. Przykro mi, sam bym do niego napisał.

3 polubienia

To było fajne i wartościowe miejsce. Mnie bardzo rozwinęło. Myślę, że nadal miałoby potencjał.

1 polubienie

Ja z nim bylam w stałym kontakcie, znam jego prawdziwe imię i nazwisko. Nie odpowiadał na maila, nie odbierał telefonu.

Cóż… nie mogę nic zrobić poza tym, że ciepło o nim pomyślę czasami.
Wiem jaki to ból stracić z kimś kontakt na zawsze, jest wiele takich osób ze starego Pytamy.

1 polubienie

Już przeleciałam facebooka, ale chyba jego tam nie ma. Mieszkał niedaleko Łodzi. Po zdjęciach też go nie namierzyłam. Szkoda. Był moim pytamowym bratem :slight_smile: A Arek przyjacielem, mieszkał w Lublinie lub Zamościu albo w tych okolicach.

1 polubienie

Ja też. Zawsze się gubiłam i czułam się oszukana.

1 polubienie

Arek? Nie przypominam sobie takiego imienia na Pytamy, coś charakterystycznego pamiętasz?

Miał 3 córki, ale nicku nie mogę sobie przypomnieć. Często zmieniał numer telefonu. Mieszkał w Lublinie albo Zamościu lub gdzoeś w tamtych stronach

1 polubienie

Z tamtych stron znałam użytkownika o imieniu Adam i miał nick Aksel, a potem mnbvcxz12345 jakoś tak.
Mam dużo imion ludzi ze starego pytamy, ale żadnego Arka.

2 polubienia