Niepospolite Użytkowniczki i Niepospolici Użytkownicy

Niestety od dawna nie daje znaku życia nigdzie - albo jest w stanie uniemożliwiającym komunikację albo nie żyje.

1 polubienie

Bywaj tu częściej

2 polubienia

Tam na ostatnim zdjęciu, jak rozbiliśmy namiot to kangur (wallaby) podszedł :blush:

2 polubienia

A faktycznie :rofl::rofl::rofl:
Oglądam na smartfonie, to mi umknął :eyes:

Nie umknął, sorrki! To inne ujęcie!

1 polubienie

No nieważne. One tak oswojone z ludzmi?

Moze w niektorych miejscach, ale te ktore tam spotkalismy na drodze uciekaly, bo to bylo w buszu. Jest takie miejsce przy drodze Great Ocean Road gdzie prawie zawsze pasą się kangury i te pewnie są troche bardziej przyzwyczajone do ludzi i mijajacych je samochodow. Misie koala tez zazwyczaj uciekają, ale udalo mi się je czasem pogłaskać jak były u nas w ogrodzie(nie radze tego probowac)

2 polubienia

Gryza i drapią? Bo tak jak widziałam w madryckim ZOO to pazurki mają, te pluszaki, nie od parady.

No i powiedzmy,w tym miejscu gdzie stoi namiot,jaka jest przeciętna temperatura?

Kamaz zniknął z forum wcześniej. Arek udzielał się wtedy, gdy szalał Tensor i później po zmianach. On chyba miał nick KLUSEK. Ale wydaje mi się, że zmieniał.

Arek to Klusek, w każdym razie znalazłam w kontaktach telefonicznych taki kontakt. Tylko on zmieniał karty i numery.

1 polubienie

Mam w kontaktach zapisanego Arka, pod hasłem Arek KLUSEK, więc Klusek to musiał być jeden z jego nicków.

2 polubienia

Klusek to chyba był jego nick przejściowy, ale poszukam może coś znajdę.

1 polubienie

nie doczytałem jeszcze do końca, ale warto wspomnieć : Basię i Antykwę.

3 polubienia

W kontaktach mam też, Klusek Piotr

A raczej świeczkę postawic ku pamięci.

Odrzu cona.

1 polubienie

Wymienię Ci Piotrów:
Ósmy dzień tygodnia
CP
Fenix
Leszcz

1 polubienie

Basię czyli @barkę?

3 polubienia

Zgadzam się z Januszem… powinniśmy wyróżnić Barkę i Antykwę, nie dlatego że odeszli, a dlatego, że byli oryginalni.

2 polubienia