Nowy konkurs - zaczynamy rozgrzewkę

Podobał mi się film w którym mowa o Cybulskim i teoretycznie w fabule wystepowal a aktora juz nie było wśród żywych…

2 polubienia

Wielu ludzi istnieje tylko w naszej pamieci. I to nie u każdego. Skleroza podobno nie boli?
Ale jak by mi ktos powiedział, ze smartfona “za złotówkę” bede używać jako przypominacza?
Co prawda pomysl smartwatch istnial zanim sie urodzilam? Najpierw pomysł?

No a Ty myślisz że pozostali robią w tym czasie herbatę?
Robią dokładnie to samo co każde z nas,po kolei opisało.
W sytuacji w której chyba 4 razy decydowały tysięczne sekundy,trudno nie zadawać sobie pytania…

1 polubienie

Nawet nie próbuję odświeżać strony, o czekam i czekam, a komputer mi mieli i mieli…, zanim pokaże się strona mija 15-25 sekund. Co do prędkości internetu - nie znam się, ale do niedawna, 20 km od wielkiego miasta nie miałam innej możliwości, jak tylko internet radiowy. To dopiero był horror, zwłaszcza podczas niepogody :frowning:
A @Bingola rzeczywiście ma wprawę i naciskanie przycisków :slight_smile:

3 polubienia

Telefon komorkowy i lotnisko obok. Dołóż do tego odbicia spowodowane granicą morze - ląd?
A jeszcze wczesniej? Stacjonarny telefon i polaczenia trwaly godzinami. Szybciej było faksem do centrali wysłać niz próbować się połączyć ówczesną wersja netu. A na amerykańskich filmach to tak ładnie wyglądało?

1 polubienie

Nie wiem o co chodzi ale to był film Wajdy,“Wszystko na sprzedaż”,z 1969 r.

2 polubienia

Przynajmniej dzisiaj pamiętałem…
Paris Combo i już choćby ta jedna piosenka odsłania kulisy stylu i popularności…Vaya Con Dios :innocent:

3 polubienia

:+1:t2: :cherry_blossom:

3 polubienia
3 polubienia

Ja to się zastanawiam czy jutro konkurs będzie, bo jak kolega @benasek utkwił w środku kolapsu zasilania w Berlinie to może tak byc, że przy swieczkach siedzi?

1 polubienie

Nie sadzę.Jest tutaj obecny a przynajmniej był.Skoro może dawać"lajki" to może i pisać.

1 polubienie

Oczywiscie, że jestem. Na dowód, ze nie kłamię, nakarmię Was psychodelią…

2 polubienia

Jutro oczywiście, 7.03.2024 o godz. 21.00, zaczniemy XVIII Rozgrywki o Czarnego Kota.
Oczywiście, jeśli nic nie stanie na przeszkodzie i gdy zawodnicy dopiszą,

3 polubienia

No i jeszcze jeden warunek:
Muszą być obecni w ukryciu cisi i niemi obserwatorzy rozgrywek, dopingujący gorącymi myślami ulubionych zawodników lub zawodniczki.
:wink:

3 polubienia

No ja pier… Miałem jeszcze dopisać, że widzowie są również mile widziani… Bo jak zawody bez widowni? Jutro będą dla takich darmowe kiełbaski, piwo i soki - to dla abstynentów. Dla wegetariuszy będą sałatki.

3 polubienia

No to skoro i tak miałeś to dopisać, to po co przesłałeś mi to info telepatycznie? Myślałam, że chciałeś, bym to napisała. :grin:

2 polubienia

Tak, ale inni mogliby pomyśleć, że o nich zapomniałem.
A ja po prostu właśnie robię chyba 5 rzeczy na raz … I tu jest przyczyna.

2 polubienia

Tylko nie pisz, że również “nabijasz” najnowszą aplikację na telefonie, bo nie uwierzę :wink:
I tak jesteś lepszy, bo ja mam nic nie nabite i nie dlatego, że zapomniałam, ale nie nabijałam. :grin:

2 polubienia

Nie, akurat teraz tego nie robię. To byłaby już szósta czynność, ale to dla mnie chyba za wiele :grinning:

3 polubienia

Ależ z Ciebie Napoleon! :grin:

2 polubienia