Nowy konkurs - zaczynamy rozgrzewkę

Aczkolwiek bąka im się zdarza puścić :honeybee:

1 polubienie

Zobaczę, może uda się ze smartfona.
Poczytac mogę bez rejestracji.

1 polubienie

Ja w ogole myślałem czy obecnej gry nie dałoby się kiedyś potraktować tematycznie.Tzn. słowa z konkretnych dziedzin,tematow…
A co do zgadywania krajów,bardzo chętnie się zabawię :smiley:

2 polubienia

Akurat teraz rozmawialiśmy o tym, że pewna wilga-ptak, do którego za bardzo chyba sympatii nie czujesz, wyruszyła w świat. No i odwiedza kraje. Jakie te kraje są i skąd się o nich możemy dowiedzieć, niech Cię inni poinformują …

1 polubienie

Podoba mi sie. Tak jak wole rozwiazywac quizy tematyczne bardziej niz ogolne…

1 polubienie

Nie ma z tym problemu. Jak większość, czyli chociaż czterech zawodników będzie też chcieć tematyczne wyrazy, pozostałych dwóch spróbujemy nakłonić, by się również zgodzili, gdyby akurat nie chcieli. Potem zrobimy TROCK
czyli Tematyczne Rozgrywki O Czarnego Kota

2 polubienia

Alez ja nie mam nic do żadnego ptaka choć,prawde mówiąc,nic nie rozumiem :innocent:

2 polubienia

Zajrzyj tutaj: https://benasek-zagadki.blogspot.com/
Znajdziesz historię o dość popularnej wildze :slight_smile:

1 polubienie

Jeśli będzie zgadywanie kraju, to będę musiała zrezygnować z czegoś, by regularniej spotykać się z wilgą. Pełna mobilizacja :slight_smile:

2 polubienia

Przy obliczaniu zawsze można się pomylić.Tobie się to nie zdarza!
Jedynie chyba 1-2 razy,literki nie w tym kolorze.Co jak na ponad 20 edycji stanowi ilość omyłek ledwie dostrzegalną.
Podziwiam😇

2 polubienia

Zgadywanie krajow to ewentualnie mogloby byc bezpunktowym kompotem do tego calego wilgowego obiadu… Ptak ma przeciez do zwiedzenia pewne miejsca, jakie to mozna sie domyslic. Wiadomo to przeciez z wczesniejszego tekstu. A ze ptak, jak kazdy chyba, chce to zrobic najkrotsza droga, więc mamy juz ulatwienie. Poza tym, tam, gdzie bywa publikuję znaczek na dowód, ze to robi zgodnie z wczesniej przyjętym planem . Ciekaw jestem, czy Wy to z tą wilga w ogole ogarniacie? :grin:

2 polubienia

Ja nie ogarniam, ale wszystko mi samo wychodzi :joy:

2 polubienia

Tak myslalem, tak myslalem…
A nawet na ilość sylab
uwagę zwracalem :grin:

2 polubienia

Twoja wilga żyje “swoim” życiem, wyfrunęła z gniazdka. A może by tak “ochrzcić” tego ślicznego ptaszka? Zebrać propozycje nazw i zrobić ankietkę?

2 polubienia

A wiesz, ze juz dawno o tym myslalem? Wydawalo mi sie, ze mam wyobrażnie, wszystkie moje zwierzaki ponazywałem a z wilgą mam kłopot…
Ozloce tego, co dosadnie, w sedno da jej imię…
Ale ja wybredny jestem… Moze latwo nie być… :thinking:

2 polubienia

Ja nie wiem czy ptaki to najkrotsza droga, czy jak “wiatry zawieją”? Bo tak machac skrzydelkami cale zycie, zamiast wykorzystac ich siłę nośną?

2 polubienia

Trzeba to będzie tej wildze powiedziec. Moze ona tez tego nie wie… :thinking:

2 polubienia

Suchajcie, z przyczyn ode mnie neizaleznych musze dzisiejsze rozgrywki odwołać.
Czuję się paskudnie, po prostu znow dorwałem jakuegos wirusa.
Dam znac, jak dojdę do siebie.
Przepraszam za utrudnienia.

3 polubienia

Trudno…
A to mój ostatni,wolny dzień…
Zdrowiej!!!
Święta idą! Zle by było w piżamie… :wink:

4 polubienia

:pill::syringe::tumbler_glass:

3 polubienia