Nowy świat

Nadążacie za nim?

1 polubienie

Eeee…Myslałem ze masz na mysli cos bardziej"dotykalnego" :innocent: Ale jesli o roboty chodzi…Mam nadzieje ze tego nie dożyje…Najgorsze co potrafie sobie wyobrazic to nie mieć nic do roboty,“ubezwlasnowolnienie w kapciach”.

1 polubienie

Taki był robot zaopiekuje się starszym i samotnym. Trochę to smutne. Robotom brakuje ciepła.

2 polubienia

Byc moze…Ja tam,dziekuje za taką"opieke" :wink: :wink:

Takie czasy że nie ma wyjścia. Rodzina nie ma czasu.

Wielu z nas zaczyna przypominać bezduszne roboty.
Czas mi było przywyknąć.

2 polubienia

Ciekawe spostrzeżenie. Albo zombie. Tłum ludzi a my patrzymy w smartfon. I ten tłum też

1 polubienie

Aż tak to nie. Nadal korzystam z internetu tylko w domu, poza nim nie zaglądam w telefon. Nie ma w nim nic ciekawego :stuck_out_tongue_winking_eye:
Tłumów dawno nie widziałam, a spotkania towarzyskie ograniczyłam do minimum.

1 polubienie

To kaj ty żyjesz?
Ja czasem w plenerze skorzystam z neta. Ale nie świruje bo nie dostaje nałogowych powiadomień. Brak social mediów.
Spotkania tylko pod sklepem :relaxed:

1 polubienie

@Devil Jeśli już to ja chcę takiego jak w tym filmie: https://hbogo.pl/filmy/robot-i-frank

1 polubienie

A ja taką robotkę jak w filmie Ex machina. Polecam
:heart:

Po co mam korzystać z netu w plenerze? Ja po to z domu wychodzę, żeby do niego nie zaglądać.
I po cholerę mam dodatkowy pakiet internetowy opłacać?
Teraz zaczynam się rozglądać za dodatkowym starterem. Jaki operator oferuje najtanszy pakiet rozmów do wszystkich?
Pytam tylko o kartę, żaden abonament.

2 polubienia

Z tym nie jestem na bieżąco. Mam Vectrę.
Chyba nju mobile ale nie mam pewności. Albo plush.

A nigdy się nie nudziłaś w przychodni, autobusie, na dworcu, albo gdziekolwiek poza domem gdzie nie ma wifi? Po to to jest.

1 polubienie

Nigdy się w tych miejscach nie nudzę. Jestem zbyt kontaktową osobą :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Robota trzeba oprogramowac.
Biorac pod uwage niechlujstwo i to co w tej chwili wychodzi na swiatlo dzienne jesli chodzi o domy opieki? To jest racjonalne rozwiazanie. Poziom robotyki jest juz na etapie wyzszym niz IQ szympansow

2 polubienia

No i czasem zdarzają się awarie sieci albo prądu. Bardzo rzadko ale jednak.
Wtedy LTE ponownie otwiera dla ciebie świat :wink:
Nie jesteś zależna od modenu, routera, nawet prądu.

2 polubienia

A ja się nudzę bo inni też siedzą na telefonach. Teraz to tylko seniorzy czasem zagadają.

1 polubienie

Samoświadomość robotów będzie naszym końcem.

Tu poruszyles ciekawy problem - nie bedzie jesli uznaja nas za boga stworce i wykaza sie wyobraznia :wink: tworzac religie.

1 polubienie

Teraz był taki fajny serial chyba na HBO GO. “Wychowane przez wilki”. Wolałbym by ta opowieść pozostała serialem.
Religia to słowo klucz. Idealne narzędzie kontroli.

2 polubienia