O pandemii słów kilka

Wyobraź sobie, że wybijesz harmonijne stworzenia lasu, wykarczujesz go, posiejesz jeden rodzaj roślin, przy pomocy chemii inne gatunki wytrujesz, a potem się spytasz, czy te rośliny nie zdominowały dzięki inteligencji ludzkiej inne gatunki?

To dłuższe życie ludzkie i tak jest niewiele dłuższe, a jest nieharmonijną patologią. Dla myślących szeroko horyzontalnie, taki DSHN (Doskonały System Harmonii Natury) byłby nic nie wart, a jest na świecie ogromna ilość cudowności, funkcjonujących w doskonałej harmonii bez szczepionek, bez nieharmonijnego, patologicznego dominowania nad innymi, harmonijnymi gatunkami.

Yhy :joy::joy:

2 polubienia

Tu nie kazdy korzysta z FB.:worried:

2 polubienia

Dobrze że mi powiedzialas okonek bo bym nie wiedziala…

Co do pandemii to uważam, że trzeba przestrzegać zasad higieny i noszę w sklepach maseczkę i odkazam łapy dość często.
W kwestii edukacji to osobiście jestem za nauczeniem domowym

1 polubienie

Chodzi o to, ze nie kazdy ma dostep do linkow bezposrednio z FB - kwestia czysto techniczna

Wiem o tym rany boskie. Nie dało sie inaczej. Jakby sie dalo to bym wkleiła inaczej.

A kto to jest ta Glonek?

Nie mam pojecia…ale pier…li ze jestesmy mordercami pszenicy,mamy krew na rekach i takie tam…:woman_facepalming:t2:

1 polubienie

Mniejsza o większość, najważniejsze, że ona mnie kocha i życzy jak najgorzej. :crazy_face:

Ale to odżywianie się promieniami słonecznymi głupie nie jest. Sam bym tak chciał, taniocha latem, Tylko co z tymi z polarnych stron, gdzie słońca nie ma pół roku, nawet harmonijnych owoców nie ma. Najlepiej chyba w Afryce?

3 polubienia

A o gwalconych krowach nie mowi?

4 polubienia

Zamiast piwa zacznij łykać chlorofil. Skóra zabarwi się na zielono, a pochłaniając z otoczenia dwutlenek węgla i wykorzystując słoneczny promyk, zaczniesz wytwarzać cukry proste. Jak zielona roślinka.

.idę steka usmażyć. :sunglasses:

4 polubienia

Na rowniku to by zyli ludzie o wadze pol tony. Co za duzo to niezdrowo.

1 polubienie

Zamiast piwa? Nie, dziękuję… :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Chciałeś tanio latem, to masz gotowy przepis. Coś za coś.

1 polubienie

Ale nie za piwo…

1 polubienie

No cóż. Pozostaje dalej męczyć się z kotletami.

Tymczasem mój stek dochodzi do siebie w warunkach skrajnie sprzyjających. :blush:

2 polubienia

Łasuch
https://pulskids.pl/sites/default/files/styles/original/public/lasuch.jpg?itok=zYC3F0MB

1 polubienie

Tak to jest jak rząd może sobie uchwalić wszystko w kilka godzin… Już nie musi rozmawiać, konsultować, przyjmować poprawek…

Ja tam się dalej obawiam koronawirusa. Proszę klientów o zasłanianie ust i nosa, tracąc przy tym mnóstwo czasu i nerwów… oraz złudzeń na temat prawidłowości stosowania określenia "sapiens’
W przyszły weekend jadę na festiwal… imam spore obawy, bo ludzie ze świata przyjadą…

2 polubienia

Nie musisz się obawiać. Podobno na następnym posiedzeniu sejm ma przyjąć ustawę antywirusową, w myśl której wszyscy wyzdrowieją.

5 polubień