Odszedł Antykwa….. :(

@Fifka? Nie wierzę. Co to, jak w rodzinie? Tylko chrzciny i pogrzeby są okazją do pogadania?

4 polubienia

Tak jakbyś więcej gadał :thinking:
Też ostatnio milczysz jak zaklęty :wink:

1 polubienie

Zajety likworem 43

2 polubienia

Jezu…uwielbiam 43…

Przeglądam zdjęcia…i jakos tak ciągle trudno uwierzyć ze Go nie ma…ze juz nigdy mnie nie zirytuje swoją “upierdliwością” :frowning:

8 polubień

Dalida ładnie śpiewa francuską wersję tej piosenki, ale nie wkleję, bo tekst francuski jest zbyt osobisty.

1 polubienie

Bardzo mi przykro. Nie wyobrażam sobie takiej straty. Mam nadzieje że to przyniosło mu odpoczynek. Trzymaj się! . . :pensive: :broken_heart:

7 polubień

Wczoraj ukazały się nowe zagadki Antykwy na jego blogu.
Rebus bardzo pomysłowy.
:pensive:

4 polubienia

Zaliczony.

3 polubienia

Tulę Cie kochana! :hugs: Bądź silna jak zawsze masz to w zwyczaju. :heart: :heart: :heart:

5 polubień

Fifka,tęsknię za Tobą!:cry:

7 polubień

@Fifka, zostań z nami na stałe!

7 polubień

A co powiecie na spotkanie nas wszystkich przy grobie Antykwy?

3 polubienia

Bedze ciężkie do zrealizowania. Rozspani jestesmy o swecie. Ale jak ktos bedzie w Opolu to pewnie zlokalizuje obiekt i swieczke postawi.

4 polubienia

Ale ci ktorzy mieszkają w Polandzie…

A to jest juz kwestia zorganizowana sie.
I ewentualnego przekazania gdzie grobu szukac tym, ktorych moze jakies mniej lub bardziej przyjazne wiatry do PL przywieja i swieczke beda chcieli postawic.

3 polubienia

Bardzo dawno temu, bardzo dawno …wchodziłam na Pytamy.pl i byłam Staruchą. Pamiętam wielu użytkowników. Sokół, Bklast, Corporal…oczywiście Bingola i Antykwa. Ktoś myślał nawet, że Bingola jest kobietą :slight_smile:
Po dłuższej przerwie i odwyku od Pytamy.pl wróciłam jako dziwnakacha…i znowu się zawieruszyłam w realu.
Co mnie dziś skłoniło aby wyszukać Pytamy ?
Nie wiem.
Znalazłam Was, a pierwsze co zobaczyłam to post o śmierci Antykwy.
Strasznie smutno mi się zrobiło. Nie znałam Antykwy osobiście, ale spędzałam z nim miłe chwile na Pytamy.pl.

11 polubień

Witaj @starucha2 ! Jaka szkoda że dopiero takie smutne wydarzenia ściągnęły tu już kilka zagubionych duszyczek!

7 polubień

Są jeszcze jakieś duszyczki z odzysku?

3 polubienia

A czym dzielił się przede wszystkim ? Oprócz znajomością języka polskiego :slight_smile: ?