Odszedł Antykwa….. :(

Szkoła

1 polubienie

Pamiętam, ale tylko zajrzałem, nie miałem czasu zrobić. Nadrobię to po poludniu

2 polubienia

Ja mam dopiero połowę. Dziś z rana rozpocząłem, z braku czasu nie skończyłem.

1 polubienie

Szybciutko Ci to pójdzie, Nie są trudne. Takie wakacyjne są. Fajne. :slightly_smiling_face:

Pamiętam Go z poprzedniego forum. Gdzie człowiek logował się dla Jego super zagadek lub dla fantastycznych muzycznych tematów Collinsa. Tu przynajmniej zagadek zabrakło. Często nie podzielałem Jego poglądów. Ale nie ma to znaczenia. Był wspaniałym rozmówcą. To mi wystarcza. Powiedzieć, że odszedł Ktoś Super z tego grona to jakby nic nie powiedzieć.
Zygmuncie, niezależnie od tego w co wierzyłeś, ja wierzę, że u Świętego Piotra wrota otworzyły się szeroko i bez pukania. Odpoczywaj w pokoju. Anielski orszak niech Twą duszę przyjmie.

9 polubień

Niby to tylko internet , male forum ale okazuje się jak ważni dla siebie jesteśmy. Oby Jego dusza trafila w naprawdę dobre miejsce. (*)

10 polubień

Miał na imię Zygmunt i pewnie był już STARY… :innocent:
SMUTNE…

3 polubienia
3 polubienia

Rzadko tu zaglądam to i dopiero przed chwilą się dowiedziałam.
A na “pytamowej grupie na fejsie” też chyba nikt nic nie napisał?
Ja to zrobię zatem…

2 polubienia

A jest taka grupa?

1 polubienie

Jakoś jeszcze nie usunięto jej,bo ruchu tam żadnego nie ma.
Chyba powstała w okresie “pytamowego kryzysu” ?

5 polubień

Tak, stworzyłą ją @waranzkomodo a ja jestem administratorem. Miała za zadanie skierowac zabłąkane duszyczcki ze starego pytamy na nasz nowy serwis,

4 polubienia

Kolezanko stary to bywa pies
I to jak zaniedbany

3 polubienia

Nawet nie wiedziałam o tym.
Jako ADMINISTRATOR możesz usuwać wszelkie zbędne i niepotrzebne treści.
Moje również=ZEZWALAM :wink:

E tam-miałam inne bardziej “królewskie skojarzenie” :innocent:
A psa nie miałam,nie mam i raczej nie będę miała.
To się nie wypowiem… :wink:

1 polubienie

W kwestii psow i innych maskotek domowych to jestem odpowiedzialna.
Tanczyc na cudzym grobie? @Mamita etyka sie kłania

2 polubienia

Powiedz to Meksykanom… :innocent:
/a tak serio =o jakich tańcach rozmawiamy?/

1 polubienie

Moze jakis pogrobowiec w stylu Chopina
A jak juz to marsz wszystkich swietych w New Orleans

1 polubienie

Na przed ostatnim pogrzebie zagrali il silencio - solo trąbka, bardzo znany utwór, a w południowych Włoszech często i gęsto księża proszą o zagranie tego, i wtedy czujesz że w obliczu śmierci, nic nie zrobisz, czasu nie cofniesz, nie wykupisz się od śmierci. Nie było twardzieli którzy by nie płakali

2 polubienia

@Antykwo, kto Cię poznał wie, że już na zawsze będziesz zajmował pewną część w jego zbiorze wspomnień, bo to właśnie już tylko wspomnienie będzie Naszą formą spotkania. Czas może zamknąć oczy, ale nigdy serce. W szczególności nie na tak pięknego, dobrego i mądrego człowieka. W obliczu śmierci każde słowo i tak jest zbyt małe. Na zawsze pozostaniesz w mojej pamięci, jako mistrz zagadek, strażnik słowa, stały i do końca oddany użytkownik tej małej społeczności. Pewnie teraz raczysz innych swoim dobrym humorem i zagadkami jak zwykle emanując fantazją, precyzją i wszechstronnością. Skoro już poszedłeś z delegacją w te chmury nie dawaj im taryfy ulgowej. Pokaż im jak bawi się Pytamy. Smutno i ciężko Cię żegnać, lecz wiedz, że….“ostatecznie, dla należycie zorganizowanego umysłu, śmierć to tylko początek nowej wielkiej przygody”. Można odejść na zawsze, by stale być blisko.

Do zobaczenia we wspomnieniach i na końcu drogi !

11 polubień