Odszedł Antykwa….. :(

Po czek Am

3 polubienia

To nie był temat do rozmów a nasz kolega. Apeluję by nie pisać bzdurek a jeśli ktoś się pojawił można dać nowy temat.

Piochus, mam nadzieję, że nie chcesz, bym Ci przypomniał Bzdurek w Twoim wykonaniu? :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Bywały a musimy kolego?

1 polubienie

Lepiej się napijmy :beer: :beer: :beer:

1 polubienie

Nasze wszystkie wpisy są na temat. Wszystkie dotyczą spraw związanych z Antykwą. Jeśli takich nie masz to po co wchodzisz na temat i robisz zamęt? :thinking:

5 polubień

ale jest parę. Sam poprosiłem o podwieszenie tematu. Spytajcie Okonek

I to na temat za Kolegę.

Piochus, masz prawo się pieklić, ale to według mnie takie trochę nierozumne pieklenie. Zaraz Cię oświecę i myślę, że zrozumiesz.
Antykwa od lat pisał bloga, tydzień w tydzień regularnie ukazywały się jego zagadki na blogu. Dzisiaj po raz pierwszy od kilku lat jego wpis nie ukazał się. Wydaje mi się, że z tego powodu warto było jeszcze kilka słów napisać. Ty zagadek nie rozwiązywałeś, więc mogłeś nie wiedzieć.
Teraz już wiesz …

5 polubień

rozwiązywałem kiedyś. Ja uważam ze powinno się dać nowy temat a nie ciągnąć ten. I tak chcę by było że zagadki Antykwy. I uważam że powinien mieć u nas kategorię.

3 polubienia

Poproszę Szczerego o kategorię. Zagadki Antykwy…

Jaki miałeś tam nick?
Nie mogę Cię znaleźć, a chciałam zobaczyć, jak Ci szło :thinking:

1 polubienie

Joko a wiesz że byłem tu moderatorem?

1 polubienie

Wiem, ale co to ma wspólnego z moim pytaniem? :thinking:

1 polubienie

Dużo.

Ok. Odpuszczam. Na drugi raz nie kłam, bo tego nie lubię :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Nie kłamie.

1 polubienie

Ok. Wierzę Ci. Po prostu ktoś zapomniał wpisać Ciebie i Twoje rozwiązania i punkty.
No cóż. Zdarza się. :slightly_smiling_face:

1 polubienie

nie tak. Jako modek nie wysyłałem rozwiązań

1 polubienie

No to trzeba od razu było napisać, bo nie wiedziałam o co Ci chodzi. :blush:

1 polubienie