Odszedł Antykwa….. :(

A teraz nie zobaczymy Zygmunta. Jak grom z jasnego nieba. A tak się cieszyłem, że Go znów zobaczę.

6 polubień

Ostatnio mialem taki przypadek w rodzinie brat umawial sie ze znajomym doktorem l za ileś tam miesiecy a potem wiadomość że umarł

4 polubienia

Zdarzają się takie rzeczy. Tylko, że człowiek nigdy się tego nie spodziewa.

6 polubień

Smutne…

5 polubień

Akurat ten Wasz wystep jest dosc dobrze udokumentowany … Nawet film jest.

Oskar jak byk, gdyby go gdzies wyslac …

7 polubień

Informacja sprzed chwili, rozmawiałem z żoną Antykwy, jego pogrzeb jest jutro o 12 w Opolu na cmentarzu Komunalnym. Niestety, nie dam rady przyjechać :frowning:

7 polubień

A jak hołubce z birbantem wyczyniałeś, też jest nagrane. I jak Antykwa tańczył.

4 polubienia

Nie mogę się z tym pogodzić. Jakże to tak? Antykwy ma nie być?

3 polubienia

A jego zagadki na blogu będą sie nadal pojawiać jeszcze przez jakiś czas. Miał ich sporo zrobionych na zapas i przygotowywanych do automatycznego wystawienia co czwartek o 18.00. Żartowałem kiedyż z nim, że będą się ukazywać, nawet jak jego już nie będzie. No i wykrakałem, psia mać…

7 polubień

Smutne wiadomości od samego rana. Trochę go poznałem wymieniając się wiadomościami. Mowę mi odbiera

4 polubienia

Zagadki u Niego mam na bieżąco. I robił je będę do końca, mimo, że punktów już nie będzie.

Im więcej czasu mija od tej fatalnej wiadomości, tym bardziej mnie rozpierdziela.

5 polubień

Poraziło mnie jak się dowiedziałam. Miałam sporo zaległości na jego blogu (od stycznia same kataklizmy w rodzinie), teraz zaczęłam nadrabiać, codziennie coś, ale wysłać chciałam większą ilość. I już nie wyślę, ale codziennie o nim myślałam. Jego zagadki zostaną, a on sam już nie. Wciąż nie mogę uwierzyć. Przykre, przesympatyczny człowiek odszedł.

8 polubień

Żeby większość takich ludzi była, jak On, nie byłoby wojen na świecie.

7 polubień

Birbant Bingoli “pierwsze” spotkanie to właśnie to na ktorym i Ty byłeś.
Pierwsze nieoficjalne i calkiem prywatne bylo Antykwa i Ja- OPOLE
Drugie tez Opole- Antykwa,ja,Benasek
Trzecie-Cała reszta- tez Opole :slight_smile:

5 polubień

Faktycznie tak było. Z tego wszystkiego, pomerdało mi się.

1 polubienie

Niech każdy robi co chce, ale ja jutro o 12. 00 zapalam znicz. To już mój czwarty. Żona, rodzice, brat i Antykwa… Niech mu ten znicz, wśród innych, przyczyni się do oświetlenia ostatniej drogi Jego…

9 polubień

A co mozna innego w tej sytuacji zrobic?

3 polubienia

Ja do Opola mam najblizej ale dzis w nocy mam ,ze tak powiem,dyżur…ide do roboty na 14 godzin… Nawet czasowo nie zdąże na 12stą na pogrzeb. :cry:

6 polubień

fRLkKTZ

7 polubień

Bingola…może nie wpuscili nas bo slyszeli jak spiewamy? :grimacing::woman_facepalming:

4 polubienia