Odszedł Antykwa….. :(

Moja ciekawostka…Tak Antykwa nas wywłóczył po Opolu,ze nigdy wiecej glanów nie założyłam…Na drugim spotkaniu mialam zielone, na trzecim czerwone, na kolejnym miały byc żółte,potem niebieskie,czarne i bordowe… Po “spacerku” po Opolu sprzedalam wszystkie glany :grin:.
W mojej glowie Zygmuś zostanie zapamiętany głownie z tej historii a i jedno slowo zawsze juz bedzie mi sie z Nim kojarzyło " Joint".

9 polubień

Świeca zgasła. RIP.

5 polubień

Cóż napisać, jak nie sposób nic napisać. :pensive:

:candle:

7 polubień

O Boże…

4 polubienia

No to w szoku jestem. Ciężko mi coś powiedzieć. Nigdy nie był człowiekiem z mojej bajki.
Niech spoczywa w wiecznym pokoju.

2 polubienia

Śmierć zakończyła Twoją ziemską podróżZygmuncie, ale to nie jest kres istnienia.
Zapamiętam Ciebie jako ciepłego, skromnego i kulturalnego kolegę

1bd0ce202949351698137e2b3be62af3

11 polubień

Kurcze o tym naszym Leone myślę.
Ktoś coś?

5 polubień

Podejrzewam że obaj są w tym samym miejscu

4 polubienia

Niestety, nikt, nic… A były próby poszukiwań. Mało danych zostawił.

6 polubień

Miejmy nadzieję że jest to miejsce pozbawione chorób, smutku i samotności. Zasłużyli.

4 polubienia

Dziwne.

1 polubienie

Bo dziwny jest ten świat.

3 polubienia

Wypijmy za @Antykwa .
Niech go anioły dobrze obsłużą w barze na chmurce
:beer::beer:

3 polubienia

Gdy dowiedziałam się dziś nie uwierzyła. Nadal nie potrafię uwierzyć. Jakby mi ktoś w łep dał. I nie potrafię znaleźć słów.
Moje pierwsze spotkanie z Zygmuntem to było spotkanie w ciemno przed pogrzebem Barki.
Jutro o 12 Jego pogrzeb. Jak dowiedziałam się. Ale z bólem nie jestem wstanie ogarnąć tego logistycznie w tak krótkim czasie.
Zygmunt dlaczego to zrobiłeś? Smutno bez ciebie strasznie.
Sorry :sob:

11 polubień

Bardzo lubił piwo.

6 polubień

Smutek tym większy.

4 polubienia

Jak do tej pory, to każde nasze spotkanie było udane i chciałoby się, by tak było zawsze.
A tu masz Ci los. Planuj sobie teraz czas …
W jednej z ostatnich rozmów z Antykwą gawędziliśmy, co będziemy robić gdy się spotkamy za kilkadziesiąt dni … O ile pamiętam, miał nawet przyjechać dzień wcześniej.
Takiego scenariusza się jednak nie spodziewałem.

6 polubień

Smutne i przykre…

5 polubień

A kto by się spodziewał? Miał do mnie listę pytań. Już jej nie zobaczę.

4 polubienia

Dane jak dane, Paolisi nie jest duze, z urbanizacja taka jaka opisywal tylko jedna.
Kompleny brak odzewu ze strony tamtych urzedow. Moze jakby am byc osobiscie?

3 polubienia