Pewnie był chory, jeśli liczył, że to mu się uda,

a chorego nie powinno się wsadzać do więzienia.

Teraz będzie jeszcze bardziej nieszczęśliwy w długoletnim uwięzieniu na koszt podatników. Dlatego powinno się utworzyć Ministerstwo Szczęśliwości, które rozwiązywałoby problemy wszystkich nieszczęśliwych lub niezadowolonych z życia. Zgadzacie się ze mną?

  • Tak
  • Nie
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie nt. temat

0 głosujących

Powinno powstać MZR - Ministerstwo Zdrowego Rozsądku, które ścisłą współpracą z Ministerstwem Środowiska, eliminowałoby elementy zatruwające powietrze w internetowej przestrzeni.

Jeśli pojawią się przesłanki ku temu, by sprawcę uznać za chorego, a tym samym za niezdolnego w chwili zaistnienia wykroczenia do oceny jego szkodliwości, to sąd powoła biegłych psychologów. Na podstawie ich opinii sąd orzeknie o winie sprawcy.
Tymi regulacjami prawnymi zajmuje się Ministerstwo Spawiedliwości, które z założenia nie ma zamiaru nikogo na siłę uszczęśliwiać.

Z treści ukrytych pod zamieszczonym linkiem, można się dowiedzieć, że małolat zażądał od rodziców dziecka 150 klocków okupu. Takiej kasy potrzebował zapewne na waciki, zapominając jednocześnie, że matka dziecka też wacików używa.

.zadziwiające są Twoje możliwości interpretacji tektu “czarno na białym”.

3 polubienia

Nie wiem co mam Ci odpowiedzieć, na Twój prześmiewczy wpis, gdy gołym okiem widać, że mam rację i konstruktywne podejście.

@harmonik Ty zawsze masz rację! Prawda?

1 polubienie

Rację masz w stwierdzeniu
Pewnie był chory, jeśli liczył, że mu się uda

Reszta tekstury, to twór, który sam poddajesz w wątpliwość, stawiając na jego końcu znak zapytania.

1 polubienie

Pytajnikiem zapraszam Pytamków do wypowiedzenia się w tym temacie, a niekoniecznie, abym sam miał wątpliwości.

Tylko przed znakiem zapytania pojawiają się treści Twojego autorstwa, skutecznie ich do tego zniechęcające. Dowodem tego stanu rzeczy jest PUSTA ankieta (z resztą nie pierwsza).

1 polubienie

Wg mnie, mam zdecydowanie najwięcej racji, więcej od wszystkich naukowców razem wziętych, choć jestem jak dziecko, ale te Sam JEZUS zdecydowanie wywyższał nad dorosłych mówiąc, że nie wejdą oni do Jego Królestwa Niebieskiego, jeśli nie staną się jak dzieci, a Przyrodę, czyli DSHN, nad ludzką cywilizację w słowach: “Przypatrzcie się ptakom fruwającym, które nie orzą ani sieją; przypatrzcie się kwiatkom łąkowym, które nie przędą ani tkają, a są strojniejsze od ludzkich królów mody, a więc nie troszczcie się, co będziecie jeść i pić, w co się odziewać będziecie”. Czyli żyjcie, jakbyście byli nieśmiertelni w DUCHU.

Wcale nie!!! Moja racja jest bardziej MOJSZA niż Twojsza!!!

@harmonik Żyjesz tak?

Mam bardzo mądrze ułożony światopogląd, @waranzkomodo, najmądrzej, dlatego mądrze byłoby powierzyć mi Przewodnictwo Polski i Ludzkości.

Światopogląd urządziłeś, ale w mieszkaniu masz bałagan. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Przyjdą trzęsienia ziemi i powodzie, które zrobią porządek z nieharmonijną, patologiczną cywilizacją ludzką, w tym z moją kawalerką.

Jednakowoż obstawałbym, żeby najpierw zaczęło się od twojej kawalerki, dopiero potem cywilizacja … :joy:

1 polubienie

Jakoś trzeba zarabiać.

Pomyśl, czy miliony harmonijnych gatunków DSHN-u zarabiają…

@harmonik Wiesz, może czasem miewasz rację, ale nigdy bym Cię nie poparła po pierwsze dlatego że nie żyjesz w sposób, który promujesz: gadasz sobie, żyjesz sobie (na pewno znasz historię niejednego guru który tak postępował,) Po drugie brak ci cechy najważniejszej POKORY!

@harmonik To jest klasyk klasyków - najgorszy z diabłów podskórnych - gadanie bez czynów, gadanie bez wcielania w życie, gadanie które się kończy na gadaniu…

Pokory mam całe góry, @waranzkomodo. Polecam ludzkości moje mocniejsze strony, moje zdolności do maksymalnych uproszczeń, moją logikę i kojarzenia, konstruktywne podejście, moje mądre, przemyślane propozycje.

Sam już dużo zmieniłem na tym ludzkim świecie, znacząco przyczyniając się do odsunięcia marksistów od rządzenia, przeciągając na stronę Solidarności kilka milionów wahających się pracowników polskich zakładów pracy przed wyborami 4.06.1989, co zmieniło ludzkość.

Wiem, że większość wolałaby, aby ktoś za nich wykonał tę niezbędną poprawę ludzkości, i sam do tego dążę. Tu mam tylko rozrywkę, a działam poza Pytamy, walcząc z moimi diabłami podskórnymi, których nabyłem całe legiony, dlatego walka z nimi jest niełatwa.

@harmonik Nie kwestionuję Twego wkładu w naprawę Polski i Świata - tamten cel był jednak realny i robiłeś coś w kierunku jego realizacji. Teraz karmisz nas i swoje diabły podskórne pustosłowiem zupełnie dla mnie nierozrywkowym. Mówisz o wzniosłych ideach sam nawet się do nich nie zbliżając. Fajnie się gada nic nie robiąc znam to aż nadto z autopsji… Więc gdzie ta Twoja pokorą? Hę?

1 polubienie