Pewnie w ogóle się nie boicie i nie zamierzacie powierzyć

mnie przewodnictwa nad całą ludzkością?

Eko-komuna i rządy autorytarne? Nie dzięki.

2 polubienia

Harmonik, nie masz szans by zostac Przewodnikiem Ludzkosci.
Nie masz odpowiednich papierow.
Czasy sie zmienily, teraz na przewodnika potrzebny jest dokument.
Ty nawet zadnych szkolen w tej mierze nie robiles.
Dzis na slowo to za malo … Moze najpierw zainteresuj sie tym a potem walcz o tron.

3 polubienia

Harmonik ma papiery. Żółte! :rofl:

3 polubienia

Myslisz, ze to odpowiednie papiery na Przewodnika Ludzkosci? :smiley:

1 polubienie

Zapewne nie chcielibyście być takimi wiadomonacyjnymi przygłupami, jakimi jesteście, abyście rozumieli choć dziesiątą część tego, co ja.

Ale brzydko sie wypowiadasz … Wstyd. A juz mialem Cie niesmialo poprzec w tym przewodnictwie … Znow sie zawiodlem …

2 polubienia

Złożyłeś papiery? masz kwalifikacje? Ja osobiście przyznaję ci certyfikat lenia patentowanego który cię wyklucza z konkursu.

1 polubienie

Leni cechuje pożądana efektywność w działaniu, aby przy najmniejszym wydatkowaniu energii, uzyskać maksymalny efekt. Lenie wolą pomyśleć, czy dane działanie trzeba wykonać, podczas gdy pracusie wolą najpierw działania wykonać, a potem pomyśleć, czy tak trzeba było.

Zdałeś definicję lenia. Gratuluję.

2 polubienia

Nic z tego user @harmonik Nie macie szans, user, bo ja startuję na przewodnika ludzkości.

2 polubienia

Tak nisko ludzie nie upadli, gdy ty niczego mądrego nie rozumiesz, choć może na przewodnika skrzynki piwa jakoś od biedy byś się nadawał…

Gadaj, co ci tam do głowy przyjdzie, a i tak ze mną przegrasz.

2 polubienia

1 polubienie

reaktywujesz PPPP? :beer:

1 polubienie

Obowiązkowo.

1 polubienie

Harmonik, nie potrafisz nawet dostrzec, że birbant ma zdecydowanie większe szanse, by zostać Przewodnikiem Ludzkości. Ty się starasz nim zostać od 10 lat i nic … Kicha.

Nie nadajesz się, bo nie potrafisz właściwie ocenić sytuacji. Takich przewodników ludzkość nie chce!

Birbant staruje od wczoraj i już ma poparcie …

1 polubienie

Nadawalibyście się, aby zostać przewodnikami moich dwóch prawie nieużywanych par butów…

Fajnie, że szukasz przewodników do Twoich butów, ale na nas nie byłoby Cię harmonik stać.

Spróbuję popytać w pracy …

2 polubienia

Nieśmiało zaznaczam, że istnieją również nadprzewodniki i półprzewodniki.

:crazy_face:

3 polubienia