Pielęgnujecie w sobie dziecko?

Dziś dzień dziecka, kochajcie je! Swoje wewnętrzne dziecko również.
Wszystkie dzieci są nasze! :heart:
K.I. Gałczyński
FB_IMG_1559365449301

3 polubienia

Plus za Gałczyńskiego.
Im mam więcej lat, to odnoszę coraz większe wrażenie, że to dziecko pielęgnuje mnie.

2 polubienia

No tak, bo wszystko można, a coraz mniej się musi. Na dobrą sprawę, na tym etapie co jestem muszę jedynie chodzić do pracy i zarabiać, cała reszta to kwestia tylko chcenia. I to mi się podoba. Człowiek im starszy tym bardziej wolny się staje. Szkoda że nie piękniejszy :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

1 polubienie

@birbant a Gałczyńskiego to kocham. Do dziś (od podstawówki) na pamięć znam jego wiersz “List znad rzeki Limpopo”

2 polubienia

To poeta mojego późniejszego dziecińswa i młodzieńczości. Zreszta,jest nim do dziś. Na pamięć znałem wiele jego wierszy.

2 polubienia

Wszystko zalezy od nastroju. Ostatnio dosc dlugo jest mi ciezko, ale chyba idzie ku lepszemu!

2 polubienia

Wiosna idzie, więcej słońca, to i baterie się lepiej naładują, tylko wychodź na spacery!

1 polubienie

Tak wlasnie robie, moze dlatego powoli lepej…

1 polubienie

Tylko ta wiosna u mnie przypomina wciąż jesień, bo pada i pada…ale trzeba być cierpliwym.

Dorośli to przeterminowane dzieci.

7 polubień

Oooo dobre to porównanie. Dałabym ramkę :grin:

Proszę :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Ożeż Ty orzeszku! :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
A ja tak mogę zrobić? Jak, jak?

Niestety nie możesz to kolor moderatora.

1 polubienie

Zgłaszam do moderacji o ramkę dla Piochusa. :laughing:

1 polubienie

To niesprawiedliwe! :stuck_out_tongue:

1 polubienie

I dwie ramki dla erzac. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Za marudzenie i naturalną, niczym nieokiełznaną bezczebelność :japanese_ogre:

1 polubienie

U mnie jakos calkiem w porzadku i cieplo…Ale deszcz tez ma swoj koniec, czego Co zycze!:slight_smile:

2 polubienia

Nie wiem czy pielęgnuję, w określonych sytuacjach budzi się automatycznie, dziwne to uczucie, bo jestem dość poważną i stateczną babą .

1 polubienie