piJECIE?

1 polubienie

Probowalam redbulla - paskudztwo.
Oryginalny brazylijski napoj z guarana jeszcze gorszy - nie piszę o dzialaniu, ale smaku.
Pozostane przy mojej herbacie w kolorze czarnej kawy :wink: bez cukru.
Ciekawe, że obecny rząd jeszcze nie zainteresowal się wyzywieniem w szpitalach, a czepia się jakichś coli czy innych oranżadek?

3 polubienia

Nie znam ani jednej osoby do 40 roku życia która nie pije energetyków. Ludzie bez tego nie funkcjonują. Pęd życia wymusza oszukiwanie organizmu

2 polubienia

Pijam, ale bardzo rzadko, raz na kilka tygodni.

2 polubienia

Musiało by ich na to wyżywienie stać za energetyki płaci obywatel a nie państwo

4 polubienia

Panstwo to jeszcze zdziera podatek…

2 polubienia

Czyli za 42 dni będzie 6 tygodni, jak nie piłeś energetyka? :stuck_out_tongue_winking_eye:

…cukrowy.

1 polubienie

Ostatnio piłem tuż przed świętami.

Nie pij. Zwolnij.

Zmęczony, miałem do przejechania 800km. Kupiłem 200ml RedBóla z kawą Nescafe. Pół łyka i się porzygałem. Zmuszony byłem pojechać do Rossmanna i kupić 700ml płynu do mycia kibla. Był zdecydowanie lepszy.

.nie porzygawszy się, dojechałem.
:crazy_face:

2 polubienia

Na prawdę nie wiesz jak się je w szpitalach. Całkiem przyzwoicie. W szpitalu dostałem duże udko z kurczaka dobrze przyprawione, ziemniaki i zupę. . Śniadanie było pieczywo z 5-6 kawałkami wędliny kolacja podobnie. Ale szpital po prywatyzacji. Mimo wszystko to było na NFZ. Jedyne czego bym się uczepił że nie było gorące a letnie. Ale teraz każdy szpital kożysta z cateringu.

1 polubienie

Jeśli udko z kurczaka jest duże, to znaczy, że ta biedna istota za życia była faszerowana składnikami z tablicy Mendelejewa. Obfitość przypraw na tym tworze miała za zadanie zabić smak tych składników, by konsumentowi kubki smakowe nie odpadły.

2 polubienia

Nie mówiąc o tym że została zabita przez nieharmonijnych szujowatych morderców celem konsumpcji

1 polubienie

To jest niemal 1/4 kurczaka więc dla mnie sporo. Za taką porcję w restauracji… oki barze mlecznym bym zapłacił z 25 pln.

1 polubienie

Nie trzeba być dobrym adwokatem, by dowieść, że to nie było morderstwo, a jedynie ulga w cierpieniu.
image

1 polubienie

A gdzie reszta?

Znaczy się eutanazja ale o tym to musisz pomówić z harmonijnym jak wyjdzie z sanatorium

została zjedzona

Póra?

W życiu nie próbowałam.

3 polubienia