piJECIE?

nic nie tracisz

1 polubienie

Pióra na gruncie składającym się ze składników z tablicy Mendelejewa wykazują regres egzystencjalny.

@anon18020312 masz włosy???

poddaję się. piór nie będę jadł.

Włosy to nie to samo. A ogólnie jestem łysy

I pewnie twierdzisz, że ich brak jest uwarunkowany genetycznie?

a skąd. Po prostu się golę:) Więcej na głowie mniej na ryju

Szpital, w którym próbowałeś dojść do zdrowia, ewidentnie Cię podtruwał, podając takie kurze uda duże. Niewątpliwie na drugi dzień podano rybę z hodowli. Szpitalny manager dokładnie obliczył, że w ten sposób szpital zaoszczędzi na antybiotykach.

Być może masz wrażenie, że wciskając w szyję takie dobrze przyprawione kurze udo duże, zaoszczędziłeś 25 złociszy. Prawda jest zupełnie inna.

.pobyt w szpitalu Cię zrujnował.

1 polubienie

Panie prezesie więc dawałem w szyję? ale ja nie kobieta.

Wymień mi choć jedną rzecz bez składników z tablicy Mendelejewa… :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Nie tylko
VAT na to paskudztwo tez zdaje się wysoki?

1 polubienie

Próżnia

Mam tak samo - raz spróbowałem tego świństwa i nigdy więcej. Zresztą - nie potrzebuję!

3 polubienia

Mleczko od holenderskiej krówki nie posiada nawet pół atomu kalifornu Cf98. Konfiguracja elektronowa pozostałych składników owego mleka na to nie pozwala. :stuck_out_tongue_winking_eye:

image

2 polubienia

Nawet sztucznie zrobiona próżnia, do końca nią nie jest. W kosmosie nie występuje, to tylko umownie pojęcie, kiedy występują odległości uznane przez człowieka za bardzo dalekie. A składniki z tablicy wyżej wzmiankowanego Mendelejewa “fruwają” sobie swobodnie w danej próżni w stanie wolnem, jak kawaler przed ślubem…

3 polubienia

Ale posiadywuje inne atomy. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Próżnia to według naukowców nic…

Zdefiniuj NIC

1 polubienie

Czy próżnia jest próżna?

Tylko, że nic, jak sama nazwa wskazuje, nie istnieje. To tez pojęcie umowne.
Jest jeden wyjątek; zawartość portfela przed wypłatą… :joy:

2 polubienia

albo…dziś qrwa NIC nie piłem :rofl:

2 polubienia