Planujecie wakacje?

Jeżeli tak, to na jaki miesiąc? Zrobiliście już coś w tym kierunku, np. kupiliście bilety lotnicze, zarezerwowaliście hotel, resort, lub coś innego? I dokąd się wybieracie?

Ja wybrałem termin urlopu. Tym razem nie pod wakacje, a pod festiwal międzynarodowy na którym zagram jako dj. Właśnie wczoraj dostałem info, że się jednak odbędzie

2 polubienia

vacatio legis dali plaskoziemcom na zapoznanie sie z zasadami noszenia maseczek. dra sie jak opetani

1 polubienie

My też kupiliśmy bilety i złożyliśmy depozyt na listopad. Na wszelki wypadek płaciłem kartą z ubezpieczeniem, gdyby się nie powiodło, to kasa nie przepadnie…

1 polubienie

Ja na sierpień. Muszę sobie tylko hotel ogarnąć. Trochę się boję, bo mnóstwo pracy przez te dwa miesiące… i później też impreza jednak nie taka jak zawsze. Dla mnie olbrzymia szansa… ale czas dziwny

1 polubienie

Hmm, tak właśnie popatrzyłem, i okazuje się, że w dniu kupienia biletów na samolot liczba przypadków wirusa się w kraju, do którego się wybieramy… PODWOIŁA!!!
Ja prdl… :rofl: :rofl: :rofl:

1 polubienie

wiecej testow to i zachorowalnosc wzrosla

1 polubienie

Nie wiem, to małe państwo. Populacja z grubsza taka, jak mojego miasta. Wystarczy, że w kościele ktoś zakasłał i liczba przypadków się zdublowała :wink:

Antigua i Barbuda?

Jak Neptun pozwoli :wink:

1 polubienie

Plany mam na sierpień, ale u mnie to improwizacja.

2 polubienia

Jadę we wrześniu w Pieniny. Do znajomego który ma ośrodek. Taki jest plan.

2 polubienia

ja nie wiem co bede jutro robic?

1 polubienie

A ja wiem. Piwo będę pił.

2 polubienia

Jak każdy przyzwoity człowiek.

2 polubienia

U nas teraz zima, ale wybieramy się niedlugo na mały weekendowy wypad do Port Fairy(2.5 godzimy jazdy od nas). Muszę się gdzieś wyrwać, bo nie wyjechałam z naszej wioski od początku marca… co będzie latem to się okaże… Polska się marzy… już od 2 lat nie odwiedziłam rodzinnych stron.

2 polubienia

ja mam wybor - piwo, wino, wodka i lyski :slight_smile:

2 polubienia

to juz placzesz? w Polsce nie bylam siedem lat

1 polubienie

Polska sama w sobie mnie tak nie rusza, ale rodzine milo by było zobaczyć :pensive: rodzice odwiedzili mnie w marcu zeszlego roku, ale brata i dziadkow nie widzialam od maja 2018.

1 polubienie

Mam kasę, czas, pomysłu jeszcze brak.