Planujecie wakacje?

Polecam Antarktydę.

2 polubienia

Wiele razy pisałam na forum, że chciałabym tam być. Kocham zimę, ja grudniowa.

1 polubienie

Ja kocham 20 stopni.

2 polubienia

Ja kocham dobrze zjeść i pospać, bez znaczenia w jakiej temperaturze :rofl:

1 polubienie

Ja kocham zjeść i wypić. Z naciskiem na to drugie.

2 polubienia

ja jedynaczka, dzieci nie mam, a z dalsza rodzina to na zdjeciu
mame wytresowalam na smartfona wiec przez Whatsapp widzialam ja wczoraj
szpital i troche szok dla ludzi, ze umie ustawic na polacznie wideo

1 polubienie

Jaką masz sytuację w mieście? Zalane, zarwane, podtopione? U mnie wczoraj był koniec świata bez prądu.

1 polubienie

Nigdzie się nie wybieram. Marzę o tym, by mąż dostał 5 dni urlopu abyśmy mogli wyjechać do znajomych nad morze. :frowning:

1 polubienie

Kilka zapadlisk po awarii wodociągu. Na bieżąco naprawiają. Poza tym nic poważniejszego.

2 polubienia

Wakacje mam zaplanowane. Dom nad rzeką w głębi lasu, odludzie, gdzie nawet zasięg komórkowy zanika.

1 polubienie

Zima? To ile stopni dzisiaj? :joy::joy:

Na początku żona latała do Polski co roku, ja musiałem kilka lat poczekać, bo armia mnie poszukiwała, nawet dzielnicowy z żandarmerią przychodzili do matki kilka razy. Ale to latanie z czasem przechodzi.

kolezanka w Australii

1 polubienie

Stąd moje pytanie. W Południowej Afryce też zima :wink:

1 polubienie

Kupiłem działkę nad morzem. Co prawda tylko 400 m ale domek holenderski postawię. No i znajomi będą korzystać. A ja będę miał gdzie jeździć przez wiele lat. Mam na piechotę 5 min na plażę. I tu troszkę zakłamane jest powiedzenie że jeśli chcesz mleka nie kupujesz krowy… Taniej niż 2 miesiące nad morzem wyszła ta działka.

2 polubienia

ja mam dzialke lesna w gminie Zgierz
domek na tym mozna postawic, przestrzegajac prawa i sprawiedliwosci nawet wiezowiec :wink:
na razie sluzy harmonijnym zwierzakom, a ja mam kawalek Polski na wlasnosc :heart_eyes:

Ja w Chłapowie to blisko Władysławowa.

1 polubienie

Byłam już na wakacjach. 5 dni nad polskim morzem. (Ludziów jak mrówków, zero dystansu, zero stresu). Miało być 5 dni w okolicach Istebnej, ale pogoda w górach zrobiła się kiepska i w ostatniej chwili zmieniliśmy kierunek. 2 tydzień urlopu spędzamy na półkoloniach w domu. Jakieś wypady na rowery, spacery, lunapark.

Wiesz, też kiedyś myślałem nad takim zakupem, ale doszedłem do wniosku, że będzie mnie to przywiązywać do miejsca, a ja wolę na wakacje zawsze gdzieś indziej. :wink:

1 polubienie

drugi dom? od przybytku glowa podobno nie boli mozna miec i trzy - z tym,ze jak kolega chce sie domem dzielic nawet wiece,j hotelarz musibyc jest :joy:

1 polubienie