Planujecie wakacje?

No wiesz ja to potraktowałem jak inwestycję. Już dziś mam chętne 2 rodziny na wyjazd(znajomi)

1 polubienie

Raczej nie. W ogóle byłabym bardzo zadowolona, gdyby moja wspaniała uczelnia w końcu się określiła w sprawie praktyk, bo to też mi wiąże ręce, jak chodzi o plany na wakacji.
Ale wyjazdów zagranicznych na pewno nie będzie, może jakieś jedno- lub kilkudniowe na terenie Polski, ale zobaczymy.

1 polubienie

W ciagu dnia spada do 12 a w nocy do 5 :stuck_out_tongue: Wczoraj ktoś wrzucil zdjecie zaszronionych szyb w aucie.
Ja wiem, ze to nie az tak zimno, ale to domy nie maja porządnego ogrzewania… wczoraj jak rano wstalam mieliśmy 12 stopni wewnątrz domu :fearful:

1 polubienie

to to samo co u mnie mieszkania nastawione na oddawanie ciepla
jak zima przywieje z bieguna polnocnego to ubrac sie na cebulke i spac w spiworze wysokogorskim
wiekszosc roku na szczescie ciepla

1 polubienie

My mamy kominek do ogrzewania domu, ale oznacza to, ze kuchnia, toaleta i lazienka nigdy nie dostaja ciepla, bo kominek az takiego zasiegu nie ma… Poza tym jak wylaczy sie na noc wiatrak w kominku to temperatura od razu spada i teraz sprawdzilam jest 11 stopni. W sypialniach dogrzewamy sie elektrycznymi grzejnikami.

1 polubienie

ja dogrzewalam sie piecykiem katalitycznym gazowym na butle
teraz mam na prad halogenowe, dosc wydajne
w ogole to w moim kurorcie to prad i woda sa doprowadzone
inne nosniki energii niekoniecznie
temat jak sie ogrzac mieszkanie zima w srodziemiomorzu to kwadratura koła

1 polubienie

:open_mouth: