Pociąg do innych ras/kultur?

Wspaniala,czarno,szaro biala…12 euro czyli w jako takiej normie.Dla mnie to"pozycja kultowa" :slightly_smiling_face:

1 polubienie

12 euro za porzadna podkoszulke z gustownym nadrukiem to znowu drogo nie jest. Byle g… z napisem I💓NY potrafi tyle kosztowac na wyprzedazy.

1 polubienie

No wlasnie.
Skoro juz o tym…Zauwazylem ciekawa rzecz.Moze nie we Wloszech ale u nas…Oferta t-shirtow dla kobiet jest sto razy ciekawsza niz dla mezczyzn.Oferta dla facetow jest wrecz ponizająca!Jakies Blue Havai,University of Yale [noszone na ogol przez tych nie skażonych procesem myslowym] i…na tym koniec.
Wchodze do damskiego i…Queen,Elton,Beatles[x2],Farah Fawcet-Majors,firmowa MGM,Marylin Monroe…
Co jest coorva???Bo wyglada tak jakby facet mial byc wg.producenta,wyjatkowym palantem.

1 polubienie

Nie wiem, jak pisalam podkoszulkowa nie jestem. Ale u mnie podkoszulki tego typu na ogol sa unisex. Moze po prostu w Polsce je sorzedaja w mniejszych rozmiarach i w damskich sklepach?

1 polubienie

Prawde mowiac najczesciej nie widze różnicy.Ale podział na działy,jest ewidentny.To samo a nawet gorzej niekiedy,w Anglii…

Jak ładna to ładna. Kolor skóry nieistotny. Każda rasa ma w sobie coś fajnego co można wyeksponować za pomocą prostych, kosmetycznych trików.

No może za wyjątkiem aborygenek :wink:

1 polubienie

No to juz tego nie rozumiem. Podkoszulka to podkoszulka.
Owszem jakas naszywana paciorkami i cekinami to niekoniecznie dla faceta, ale przy obecnych “trendach”? Moze licza sie z tym, ze kobieta zmienna jest i statystycznie wiecej ciuchow kupuje?

2 polubienia

Nie, ale podobnie jak koleżanka Ewa, zakochana byłam w Winnetou. Pisałam do niego listy, tworzyłam słowniki. @anon75849589 - będę zazdrosna :slight_smile:
We wczesnej podstawówce zainteresowałam się tematami indiańskimi. Rozwinęły się one do tego stopnia, że chciałam iść na etnografię i specjalizować się w Apaczach :slight_smile:
Na szczęście minęło mi :slight_smile:

3 polubienia

Z calym szacunkiem ale orientacja w swiecie muzyki czy dawnego filmu,raczej ilosciowo jest po stronie mezczyzn.Zapraszam na forum Classic rock choćby…Natomiast oferta jest dokladnie na odwrot…
Jesli nie widze wielkich roznic w kroju i jakichs dodatkowych"ozdób",nie wzrusza mnie to.I tak zadna dziewczyna nie zalozy koszulki z Farah Fawcet bo nie ma pojecie,kto to…
Ale skąd sie u licha,bierze taki podzial???

1 polubienie

Moim zdaniem gust a rasizm to dwa osobne tematy. Jedno jest kwestią wyboru, natomiast gust się po prostu ma.

Zauważyłem taką zasadę, że kobietom podoba się ciemna karnacja, natomiast mężczyzn bardziej ciągnie do Azjatek. Czyżby chodziło o jasną karnację?

3 polubienia

Przeciez w Azji nie ma jasnych karnacji…

Azjateczki są bardzo pracowite i solidne. :stuck_out_tongue::innocent:

A np. Japonki? Poza tym w Azji jest zupełnie inny stosunek do słońca i koloru skóry. Tam się raczej unika opalania, a nawet niektórzy próbują pojaśniać swoją skórę.

1 polubienie

Zawsze () chcialabym byc Indianinem!!!

2 polubienia

Hmmm, sie naraze…: podkoszulek…

A mnie wyszlo w tescie, ze jestem Farah Fawcett…

1 polubienie

Na wkus i cwiet towariszcza niet!

1 polubienie

A wiesz kto to?
W jakim teście???
Nie sądzę aby to była,hmmm…Prawda :rofl:

1 polubienie

Kiedy pracowalem w Milton Keynes,codziennie widywalem studentow z Oxfordu.I zareczam Ci ze to nie jest ani biel,ani pale[bladość] :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Eee, pewnie ze wiem (Aniolki Charliego…). Test do d…y ale sie posmialam! Niestety prawda to nie jest… :sweat_smile:

1 polubienie