Polityka. Czy wiecie za co odpowiada prezyent?

Nie. To to że jest to jest kogoś opinia.

Dyskutujesz z faktami. A fakty, to nie są poglądy. To stan rzeczywisty.

2 polubienia

A są jakieś dowody na to?

Obserwacja sceny politycznej. Dowody PiS zakrywa jak może, ale do końca tego zakryć się nie da. Po prostu tak jest i koniec. Podobnie było Z Komorowskim.

Potrzebujesz dowodów na fakty? Dowodów na to że to co jest to jest?

2 polubienia

Ale co innego napisać w takim razie że Duda jak każdy poprzedni prezydent sprzyja swojej partii a co innego mówić że jest marionetką gnoma. Przypominam że Kaczyński jest o 6cm niższy od Tuska. O 4cm niższy od Schetyny. O 3cm niższy o Kwaśniewskiego i o 2cm niższy od tego tam no… Wałęsy. :rofl:

Nie. żeby były fakty to muszą być dowody

Fakty mają to do siebie, że dowodów nie potrzebują. Gdy widzisz, że pada deszcz, to potrzebujesz dowodu, czy parasol?

2 polubienia

I w ten sposób sam udowodniłes że jest on najniższy spośród wymienionych.
W każdym razie tylko jego jednego nie widać spośród chmary otaczających go ochroniarzy. Albo ochroniarze zbyt rosli albo on rzeczywiście …

2 polubienia

Nie. W ten sposób udowodniłem że patrząc na nich z odległości 5 metrów, każdy ma taki sam wzrost a obraźliwe nazwy na Kaczyńskiego to po prostu nienawiść i hejt xd

1 polubienie

Co do komentowania wzrostu, przyznaję Tobie całkowitą rację.

2 polubienia

czy Duda jest marionetka gnoma? nie obrazajac gnomow
to w takim razie kto steruje gnomem, bo on az tak cwany nie jest
i nie jest to plaskoziemna teoria spiskowa
szeregowy posel? no to ja jestem cesarzawa chinska, chociez ta ostatnia a wlasciwie dwie ostatnie skonczyly tak, ze wole nimi nie byc

Wiesz podobnie było za komuny gospodarka się rozwijała,kraj się rozwijał,były wybory i tak dalej Ale ludzie po prostu zwyczajnie wiedzieli pewne rzeczy

3 polubienia

Wiesz akurat fakty są takie że to wyborcy opozycji dążą większa nienawiścia wyborców pisu i sam pis, niż na odwrót, już nie wspomnę o skrajnie lewicowych bojowkach ulicznych :rofl:
A nie jest to osoba na stanowisku które powinno szczególnie wychodzić do ludu i podawać im ręce XD a ktoś się dziwi że ma ochronę samemu uważając że jest najważniejsza osoba w państwie i wiedząc jak “lepszy sort” go nienawidzi niewiadomo za co

Nie prawda, ja wczoraj byłam w takim towarzystwie, gdzie 3/4 osób było zwolennikami PiS i nie chciałbyś słuchać tego co opowiadali na temat opozycji.
Nienawiść to zbyt słabe słowo, ja byłam tym zszokowana.
Jest osobą publiczną na stanowisku i wypada dbać o siebie i swój wizerunek


@GumowyKrokodyl

4 polubienia

Ale takie są ogólne wyniki badan, więc nawet są na to jakieś dowody XD przecież nie uważam że wyborcy pis są świeci. Ale przecież nawet tutaj nawet na samym pytamy widać jak każdy nawet o różnych poglądach ale będąc za opozycja wyraża się o pisie i ich wyborcach, a tak się to już przyjęło że nawet nikt nie przejmuje się tym że kogoś nawet tutaj tym obraża… A spróbuj obrażać kogoś anty pis a co gorsza jak pojawi się już jakaś realna opcja na obalenie pis… To beda cię mieć za trolla…

Ja nie wiem Gumi, ale wczoraj te osoby nie były specjalnie wykształcone, a ich słownictwo co do określeń opozycji wręcz powalało na kolana i takich wyborców ma PiS? To współczuję.

2 polubienia

Czyli ty uważasz to towarzystwo które było za pisem (to 3/4) za jakiś gorszy sort, ulomnuch umysłowo ludzi, zacofancow, biedaków, wsiokow czy ze są jednak na równi z tobą? Tak tylko pytam.

Nie absolutnie ich za takich nie uważam, uważam ich za osoby, którym ktoś wyprał mózg, to był fanatyzm Gumi.
Miałam przed oczami Koreę i ludzi mówiących, jak dyktator każe.

3 polubienia

Ale tacy sami ludzie są też wśród głosujących na PO czy inne SLD… W końcu przez 8 lat rządów PO PSL, nie było żadnych mediów w tv które krytykowały by władze XD zauważyłaś? Teraz Polsat obiektywnie ocenia władze, tvn fanatycznie krytykuje a tvp fanatycznie wspiera a przez 8 lat każda z tych stacji wspierała PO i krytykowała pis w opozycji :rofl: i właśnie przez te 8 lat prania mózgów co niektórym przyjęło się już za normalne nazywać Kaczyńskiego gnomem naprzyklad wiedząc że nie piszę wśród tylko przeciwników pisu, a może ktoś lubi Kaczyńskiego? Ale nie wyprany mózg już ma zakodowane że normalnym jest myślenie że PiS to zło. Jesteś na pytamy i lubisz pis? To twój problem jak cie to obraza to już tu nie wchodź.