Tak se codziennie czytam newsy ze świata i dochodzę do wniosku że w Polsce tylko pogoda się nie udała
Nie mamy wojny, imigrantów z krajów muzułmańskich, trzęsień ziemi, wulkanów, krokodyli, rekinów, śmiertelnie jadowitych owadów, trąb powietrznych, długich okresów deszczowych, wojen gangów, bałaganu na ulicach
Czego mi brakuje? Lepszej służby zdrowia, liberalizacji aborcji, państwa świeckiego i lepszego inwestowania w naukę