Polska jest prawie idealna?

Tak se codziennie czytam newsy ze świata i dochodzę do wniosku że w Polsce tylko pogoda się nie udała

Nie mamy wojny, imigrantów z krajów muzułmańskich, trzęsień ziemi, wulkanów, krokodyli, rekinów, śmiertelnie jadowitych owadów, trąb powietrznych, długich okresów deszczowych, wojen gangów, bałaganu na ulicach

Czego mi brakuje? Lepszej służby zdrowia, liberalizacji aborcji, państwa świeckiego i lepszego inwestowania w naukę

Trochę ich jednak jest

Trochę tych trąb jednak jest w Polsce. Za to mamy suszę i pożary