Poradzilibyście sobie w azjatyckiej toalecie ? ;)

Kiedy byłem na radioterapii w uniklinice w Aachen, to tam zaczęło się tak, że po ustaleniu tygodniowych posiłków, kiedy pani wyszła, ja poszedłem do ubikacji. No i po wszystkim pociągnąłem za wiszący łańcuszek, to jeszcze majtek nie zdążyłem podciągnąć, a już pół personelu przybiegło mi na pomoc… :joy: :rofl:

6 polubień

w koncu to szpital :rofl: :rofl: :rofl:
a nie wiadomo czemu bardzo duzo zaslabniec zdarza sie wlasnie w lazienkach?

3 polubienia

Bo ludzie jak się źle czują idą do łazienki.

2 polubienia

mozliwe, ze to skutek nie przyczyna…

1 polubienie

Trochę inaczej. W łazience był tylko jeden, a na sali były 3 w dogodnych miejscach. Jeden na ścianie przy łóżku.

2 polubienia

To i tak duzo. Ja miałam przy łóżku i w lazience. Pokoj byl dwuosobowy. Ale lozka odzielane przesuwana scianka, parawanem. No i to byli polamancy nie jakas wyczerpujaca terapia.

1 polubienie

Bateria na fotokomórkę i strumień wody ustawiony na stałe, taka instalacja by u mnie nie przeszła nawet po pijaku

1 polubienie

Najważniejsze, że Cię uratowali :joy:

3 polubienia

I jak tu wyjść z czystymi rękami? Swego czasu doznałam szoku podczas podróży na wschód od Polski, gdy zobaczyłam toaletę “na narciarza” w jednej z szacownych instytucji. Na szczęście kran działał.

2 polubienia

Na narciarza normalka. Co budowa to takie życzenie inwestorów że dla gości ma być.

1 polubienie

To był luksus. Kibelek był na końcu korytarza, szlachta miała podręczne baseny i kaczki pod łóżkiem, na 3 dzwonki przychodziła ich obsługa :stuck_out_tongue_winking_eye:

Takie toalety sa czesto spotykane w wielu miejscach w Rumunii, a w Bulgarii byly normą nawet w mieszkaniach prywatnych.
Tu nazywa sie placa turca i jest uwazana jesli oczywiscie sprzatana za duzo bardziej higieniczna, choc popularnosc ma zerowa. Jest produkowana na eksport. To wersja lux z pokrywką.
https://sumiseq.es/storage/imagenes/ARTICULOS/6001305999_01.jpg
Z nierdzewki, ale ceramiczne tez robia.
A ciekawe wlasnie jak jest w Turcji, bo tam nigdy nie byłam?

2 polubienia

Tamta nie była sprzątana…A drzwi miała jak w saloonie na dzikim zachodzie oraz niskie ściany. Można było widzieć sąsiada obok…

2 polubienia

Coś podobnego też przerabiałem w Tajlandii.
Po lewej miska na wodę do spłukiwania
SDC10760

2 polubienia

A po prawej wanna? :wink:
My sie smiejemy, ale w takiej Lodzi na 40 tys. mieszkan socjalnych polowa nie ma WC, a kanalizacji w ogole 5 tys. Ile prywatnych w budownictwie pamietajacym czasy caratu?

1 polubienie

Przestańcie już, bo się przyśni. Jutro poniedziałek a Wy śmichy chichy robicie. Dobranoc :slight_smile:

1 polubienie

Ja Ci sie WC zacznie snic to się szybko obudź, bo dorosli raczej w pieluszkach nie śpią :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 polubienie

Kontynuując ten goofniany temat.
Dlaczego taka forma muszli klozetowej uważana jest za zacofaną cywilizacyjnie :thinking:
Fizjologicznie rzecz ujmując, taka forma muszli klozetowej wymusza na użytkowniku przyjęcie optymalnej pozycji, ułatwiającej wykonanie czynności wypróżniających.

I jak pisam, dobrze utrzymane jest higieniczniejsze od siadania na desce
Jeszcze jakąś fototapete z zachodem slonca albo krzaczkami? :wink: