Przemoc i agresja

Gazowanie ludzi noo ale co o tym wiemy - chcesz parę tytułów opracowań?

znam wiele opracowań zapewne nie znasz
“Po pierwszym nie zakąszam”

To nie znasz Polski.

1 polubienie

Dla mnie najmocniejsza ksiazka to Anus mundi. Moj tata to przezyl…

1 polubienie

Do ktorej mojej odpowiedzi to piszesz.

Do wszystkich, w których twierdzisz, że Polska, to bezpieczny kraj.

1 polubienie

Ale jakie są argumenty za tym że Polska jest mniej bezpieczna od Niemiec a nie odwrotnie? 20ktoras w Unii i 30ktoras na świecie… Czyli Polskę wyprzedza praktycznie tylko ta Unia… to zastanawtuajace

Są. Gdyby nie było, nie wychylał bym się. I wcale polityki na myśli nie mam. Całokształt.
Za poprzednich rządów też tak było.Niepokojące jest tylko, to, że dziś, jednak, rząd mruży oczy na pewne sprawy.
Abstrahując od samej istoty tęczowej parady w Białymstoku, to jednak reakcja przeciwników daje dużo do myślenia.

4 polubienia

Samego bezpieczeństwa nie oceniam teraz pod kątem Unii i innych ocen, ale, wyłącznie ze swojej własnej obserwacji i doświadczenia.

8 polubień

Słowo ‘pedał’ w przestrzeni publicznej odbierane jest jako wyrażenie pogardliwe. Nieważne jest więc co Ty uważasz, z jaką intencją Ty go używasz. Żyjesz wśród ludzi.

2 polubienia

Zaorać Oświęcim aby ludzie prędzej zapomnieli to co sie tam działo, jak “człowiek” traktował człowieka? Właśnie na ulicach widzisz że nie trzeba zaorywać, są tacy którzy już, dziś zapomnieli. Albo nie chcą wiedzieć, nigdy nie wiedzieli i się nie dowiedzą.

2 polubienia

krokodyla w kościele nie widziałem

Gdyby rządząca nami władza panowała nad tym co się w kraju dzieje, gdyby obywatele czuli na te sprawy, myślący, mieli przekonanie że władzy można zaufać, że władza postępuje zgodnie z obowiązującym u nas prawem, gdyby sytuacja nie pogarszała sie z upływem lat w miarę jak partia rządząca coraz pewniej czuje się w fotelu władzy, gdyby …
Można sie rozpisywać bo sporo tego jest.
Więc wtedy nie trzeba by wychodzić na ulice aby tam domagać sie należnych praw. Bo co narodowi pozostaje? Albo pokornie dac się lekceważyć albo czynnie powiedzieć NIE. A nawet NIE.

2 polubienia

Gdzie to wyczytałeś , że jest na 27miejscu? Jakiego bezpieczeństwa -ogólnie? Niemożliwe. We szoku jestem :face_with_raised_eyebrow:

Tez tak to odebralem,
Atrykul na WP.PL.

Leonie link kieruje mnie na główną WP. Szukałam, ale nie wypatrzyłam akurat tego.

Podużuję sporo po kraju i czuję się naprawdę bezpiecznie. Co innego np w latach 90 :grimacing: wtedy to się działo.

Ja tego nie wymyslilem,
Bo jakiz bym mial w tym cel.
Linku tez mie zapodalem,tylko napisalem,ze to informacja z WP.PL sprzed dwoch dni

A to szkoda, że już tego nie ma, bo mnie zaciekawiło.
Statystyki wszystko pokazują, moje odczucia mogą być mylne.
Coś tam szukałam na ten temat, ale nic ciekawego nie znalazłam.

Zapewniam Cię, że Niemcy bardzo by się ucieszyli, że zaorano dowody ich zbrodni.

3 polubienia