Przy sobocie...przed robotą

A ty to pamiętasz :thinking: , ja wnet zapomniałem że ten zabytek jeszcze stoi sprawny

1 polubienie

Stara upa jestem pamiętam. ;p

1 polubienie

Okonek kolorek dla niego please, mądrze jednak gada :smiley:

Fizycznie możliwe jest wspanie proszku do pojemnika na plyn, ale mija się to z celem.
Pompa suchego proszku nie napompuje.

1 polubienie

Skoro tańczyła to była przeładowana rzeczami podobnie jak dzisiejsze pralki automaty. Moja Whirpol / dziecko ma ok. 4 latka / wychodziła początkowo na długość kabla sama z łazienki

1 polubienie

Moja ma taką możliwość - choć można i zrobić zawiesinę z proszku i wody do pojemnika i podwójne płukanie, inaczej to sam proszek do bębna

Ja mam małą, zgrabną Elektrolux czy jakoś tak. Podryguje tylko nieśmiało… serwetkę ściepuje ino :blush:

2 polubienia

Cały dzień uczciwie pracowałem w pocie ciała tam i tu, albo tu i tam robiąc komuś uczynek. Zapłaty jednak nie przewidywałem, a teraz ja wyprałem

Ludzie okazują Ci wdzięczność jakoś… inną niż finansową… za te uczynki?

1 polubienie

Właśnie tak myślałem, że z czasem resztki płynu wyschły, zamieniając się w gęstą, mydlaną maź, która teraz coś zatkała.

Jutro dobiorę się do tej pompki i spróbuję ją udrożnić.

1 polubienie

Moją / naszą kupiłem z myślą o kolejnym rodzaju żeńskim - rodzaj był i wybył bo pralka pewnie się nie spodobała, rodzaj był bardziej skomplikowany w uruchomieniu programów niż pralka

Polecam okazyjnie sprawdzić filtr za pompką, czy nie ma metalowych rzeczy - spinacze, śrubki, gwożdziki, monety. Takie rzeczy blokują pompkę - brzęczy jakby pracowała ale nie pracuje, bo uzwojenia na silniku te metale zwierają, robi się z cewki silnika elektromagnes który brzęczy i się grzeje, ja po 3 miesiącach wyjełem ok 4 zł w monetach i małe śrubki z tego filtra. Mnie ciekawi jak zamknięty bęben opróżnia mi kieszenie które są całe, a powinny być podarte i dziurawe od siły odśrodkowej po wirowaniu. Jak ci zaginie np. skarpeta a wiesz że włożyłeś komplet to są łożyska do wymiany, a skarpeta powinna być pod pralką

sprawdz elektromagnesy

1 polubienie

No okazują, nawet kawy czy wody nie dało

1 polubienie

Ten filterek jest regularnie sprawdzany.

Jednak mi nie chodzi o pompę, która wypompowuje wodę z pralki, a o pompkę, która tłoczy płyny do prania i płukania.
W klasycznych pralkach takiej pompki nie ma, bo płyn/proszek dozuje się do szuflady i zostaje on z wodą spłukany do bębna.
W mojej pralce pojemnik na płyny jest pod bębnem i siłą rzeczy, pokonując grawitację, musi ten płyn jakoś do tego bębna być wpompowany.

1 polubienie

Jeśli czas pozwala to chętnie pomagam i prócz uśmiechu i dziękuję niczego nie oczekuję. Marzeniem by była kawa i dowolny serniczek byle swojski. Pieniądz to rzecz do nabycia i ostatnia moja potrzeba

To o czym pisałem jako ostatnie to była osobna podpowiedż, jak i osobna pompka prócz tych do płynów

No kurczę aż się dziwię, że ludzie nawet o kawie czy herbacie nie pomyślą? Chyba, że zapominają ale nie celowo tylko z uwagi na charakter pomocy… no nie wiem… też tak może być… ale nie będę nikogo tłumaczyć z intencji. Okey nie zawracam gitary bo nic nie mam już do dodania w temacie od dawna…:smiley: a Ziraael co chwile te wkurzające powiadomienia otrzymuje :smiley:

2 polubienia

A to coś dziwnego? ja mam jeszcze franię mini. Taka mniejsza frania ale pierze. I poza płukaniem i wirowaniem pranie lepsze niż z automatu.

1 polubienie

Hmm. Chyba nie tylko ja mam problem z tą pralką. Na stronach Samsung Community padło kilka pytań o awarii dozowania detergentu.
Odpowiedź:
Czołem @XXX. Jeżeli pralka jest jeszcze w okresie gwarancji, to zapraszam do kontaktu bezpośrednio z naszą infolinią, nasi konsultanci dostarczą Ci odpowiednią pomoc. Jeżeli natomiast urządzenie jest już poza okresem gwarancji, zapraszam do kontaktu bezpośrednio z serwisem. Spis naszych autoryzowanych serwisów znajduje się na naszej stronie. Link do niej zamieszczam poniżej:

Zero wiadomości o przyczynach awarii, a u serwisanta tez pewnie się tego nie dowiemy.
Business musi być, a tej części, która się zepsuła to zepsucie po prostu się należało.

.wash and go Samsung.

1 polubienie