Przykład, że warto mnie posłuchać i zbudować w Polsce 4 bajeczne,

50-milionowe, Harmonijne Miasta Pierścieniowe (HMP), zamiast głupieć z tą zmyśloną, oszukańczą pandemią COVID-19. Zgadzacie się ze mną?

  • Tak
  • Nie
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie nt. temat

0 głosujących

Na razie wystarczyłoby jedno.

1 polubienie

No to bierz sie do lopaty, daj dobry przyklad

1 polubienie

Faktycznie, te miasta są bajeczne…

1 polubienie

… bo stworzone w wyobraźni naszego bajkopisarza :slight_smile:

3 polubienia

Policzyłeś juz kolego @Harmonik ile smogu zostanie wyprodukowane przy budowie HMP? Potrzeba milionów ton stali, cementu, kruszywa, drewna, to wszystko trzeba wyprodukować, przewieźć, dostarczyć. Myslisz, że samo się zrobi jak pstryknięcie palcami? Dodatkowo policz ile spalin zostanie wydalonych do atmosfery, gdy będziesz rozbijał w gruzy to wszystko co istnieje na obszarze przyszłego HMP i wywoził (no właśnie - dokąd?). Tylko nie mów: “ja to wszystko przewidziałem, to jest do rozwiązania” - tylko napisz konkretnie.

1 polubienie

To są koszty i obciążenia jednorazowe, aczkolwiek wypada pamiętać, że uznaję cywilizowany gatunek ludzki za jedyny patologiczny, szkodliwy, nieharmonijny.

Jednorazowe? Czyli ile to potrwa, dwa, trzy dni? Budowa jednego HMP wraz z rozbiórką i wywozem tego co znajduje się wewnątrz bajecznego pierścienia to zadanie na kilkadziesiąt lat.

2 polubienia

User harmonik sprawy sobie nie zdaje z tego.

3 polubienia

Bo on myśli, że jest jak JEZUS lub OZYRYS - szepnie słówko “Stań się!” i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszystko się samo wybuduje. :rofl:

3 polubienia

Sęk w tym, że on nie myśli. Tzn on tylko myśli, że myśli.

3 polubienia

Mam remont do zrobienia w domu.
Moge harmomijnego usera wziac na pomocnika. Praktyke jak budowac HMP zapewnie :joy::joy::joy:

3 polubienia

Jak obalił komunę, to i tynk ze ściany zbije.

3 polubienia

Tynku zbjac nie trzeba, zreszta to gips. Pomalowac trzeba tylko. I moze nieco przemeblowac.

2 polubienia

On ci to zrobi za darmo, bo przecież zysk w kapitalizmie nie istnieje. :slight_smile:

3 polubienia

I jeszcze zyska na takich imponderabiliach jak umiejetnosc malowania. :stuck_out_tongue_winking_eye:
Moze niekoniecznie obrazkow, ale scian na pewno :wink:

2 polubienia

Braci i siostry, nie traćcie wiary w Zbiga wiaty. Niektórym wszak już się udało bajeczne rzeczy zrobić.

3 polubienia

Za diabła podskórnego robisz…? :shushing_face: :rofl:

1 polubienie

Jesteś zbyt ciemną masą, aby rozumieć mądre zagadnienia…

Ale istnieje ekwiwalentność wymian…