Przynajmniej trzy osoby

U mnie pogoda jest przepiękna. Mam super weekend, wolny od jakichkolwiek spaw. Właśnie niedawno do domu wróciłam i chyba jeszcze z niego znów wyjdę.

5 polubień

A u mnie te bieluśieńkie chmurki niestety szarzeją. Tak, jakby " się zanosiło" :smiley:

2 polubienia

Trzmiele z natury sa takie puszyste

2 polubienia

Puszyste? To złap jakiegoś i go sobie głaskaj. Ja nie będę się chciała przekonywać o ich puszystości. :smiley:

2 polubienia

One raczej nie gryzą bo nie mają czasu ponieważ ciągle szukają jedzonka.Możesz śmiało pogłaskać…!
A później napisz jak było :wink:

3 polubienia

Trzmiele groźne nie są.
Wiecej halasu niz agresji. Jadowitosc tez niewielka, chyba, ze masz uczulenie.

3 polubienia

Nie mogę boję się ich.
Myszy się nie biję. Mogę głaskać jak kiedyś znajdę gdzieś jakąś. :joy:
Też jest delikatna w dotyku. Jak chomiczek.

1 polubienie

Raczej nie mam uczulenia na owady, ale… wolę tego nie sprawdzać :wink:

1 polubienie

U mnie trzmieli nie widzialam, ale w Polsce zdarzylo mi sie jak przystalo na mieszczucha koc ma łące kolo gniazda trzmieli ziemnych rozłożyć :wink:. Zainteresowaly się wodą, stwierdziły niejadalność obiektu i ignorowaly.
Zresztą niewiele gatunków os czy pszczół jest agresywna. Gniazda bronią i tyle.
A że lepiej trzymac je od siebie z daleka?
O wypadek nietrudno

1 polubienie

Excusez-moi…To ile masz tych balkonów?

3 polubienia

Mam dokładnie odwrotne zdanie na ten temat.

1 polubienie

Ja próbowałem ale nie warto. Na agonię nie ma rady.

Pogoda majowa , piękna, ciepło i trochę dzisiaj się chmurzy. Czekamy z utęsknieniem na deszcz :cloud_with_rain: Piję kawę, wróciłam od fryzjera, zjadłam obiad, obejrzę Koło Fortuny i zobaczę co mi wpadnie do głowy. Powinnam zabrać się za sprzątanie i chyba to zrobię. O 16 mam warsztaty online.

2 polubienia

Mam jeden, ale on jest chyba 6 metrów na 2,5 albo 3m. Ma około 20 metrów. Kiedyś go zmierzyłam, ale już zapomniałam jaką ma powierzchnię.

2 polubienia

Moj taras tez tyle ma, ale “zrobila sie” z niego weranda :wink:

1 polubienie

Masz rację. Lepiej bzykać niż bzyczeć… :innocent:

4 polubienia

Specjalnie ostrożnie pisałam, żeby napisać bzyczą (a nie bzykają), to i tak coś kombinujesz, żeby się pośmiać :smiley:

2 polubienia

Najgorsze w maju jest to, że jest tylko jeden taki miesiondz w rogu :thinking:

3 polubienia

To trzeba kupić drogi róg i bendom dwa miesiądze.

1 polubienie

Melduje sie jako czwarty! Zaraz założę temat o zagadkach (wiem, dla niektórych nudny, ale są tacy, którzy cały tydzień na niego czekają!)

4 polubienia