Przynajmniej trzy osoby

Człowiek otwiera okno, czuje się jak w bajce jak te ptagi tak świergolo i tylko by na tarasie leżoł a żydzie czeka…

Zakładaj! Chyba i tak wezmę się za zagadki dopiero jak wrócę. :wink:

2 polubienia

…po północy, z parku.

A Va Banque ze mną to nie łaska oglądać?

2 polubienia

Kiedy będziesz?

JUz byłem, miesiąc temu :slight_smile:
Był nawet o tym temat tutaj.

3 polubienia

Na YT juz nie ma, a Vod za granice nie nadaje… :face_with_monocle::face_with_monocle::face_with_monocle:

Melduję się z Kasztelanem w ręku … Niedawno z wycieczki rowerowej wróciłem.

Pochwalę się czymś, poznałem starca jakubka! W życiu bym nie przypuszczał, że się tak nazywa …

Heca jak nic :grin:

5 polubień

Mimo iz nie wiem o jakim starcu prawisz [i na czym polega heca…] witaj w klubie! Jest nas przynajmniej 3 od rowerka czy pieszej dzisiaj,włóczęgi :blush:

1 polubienie

A ja dziś przed południem ponad 14 km swojemy nogamy machłem…

2 polubienia

Nie dorównam Wam, ale też trochę “polatałam”. Pogoda do chodzenia dobra była.

2 polubienia

Na mietle…? :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Starzec Jakubek bywa czasem niebezpieczny, szczególnie konie powinny go unikać.

Heca dlatego, bo go ostatnio często widywałem i już dawno byłem zainteresowany jak się naprawdę nazywa. Sprawdziłem - Nosz kuchnia - Starzec Jakubek!

Co do rowerka, to robię ponowne przymiarki do rundki wokół Berlina. To z dojazdem do chaty 200km więc będzie co deptać. Jednak trasa jest kozacka, jak ma ktoś ochotę na takie przygody, niech da znać, pogonimy razem.
Tu migawka z poprzedniej przejażdżki wzdłuż dawnego Muru Berlińskiego. Jak co roku tak i tym razem zakwitły drzewka wiśniowe posadzone przez japońską telewizję.

Kirsch 1

2 polubienia

Tak, Na tej różowej z kokardką, którą pożyczałeś ode mnie w zeszłym tygodniu jak chciałeś zaszpanować. :smiley:

2 polubienia

To roślinka. Kolegi @benasek nie znasz…? :joy:

2 polubienia

Powoli…
Dalej nie wiem co to za Jakubek i o czym mówisz…Moze coś mi kiedyś umknęło ale to nazwisko kojarzy mi sie z niezłym aktorem…I tyle…I nie starym :wink:
Natomiast takie wyzwanie rowerowe to coś w co wchodze NATYCHMIAST!!!
Tylko…Jak to zrobić?Przeciez nie polece z rowerem do Berlina…Na ile? Gdzie i kiedy?

3 polubienia

Sprawdziłam - roślina jest wysoka, karcynogenna i hepatotoksyczna, Brrr… To i my też powinniśmy jej unikać, a nie tylko konie :wink:

1 polubienie

Collins - w wyszukiwarkę wpisz, to będziesz wiedział, wśród jakich roślinek nie przebywać.

2 polubienia

Kompletnie obok…Jakoś mnie te kwiatki i inne roślinki nie wciągają…Ale jesli to jakiś truciciel,zapamietam.

3 polubienia

Jakubek Wędrowyczek, to idolek mój!

Fanikiem jego jestem ja… :stuck_out_tongue_winking_eye: :crazy_face:

Koleżanka @joko potwierdzi, kolega @benasek takowoż.

2 polubienia