QUIZ-lektury dzieciństwa,lektury młodości...

Kolor jest mozliwy dla dowolnej ilosci postow, a nawet pytania.

2 polubienia

To jak sie nic nie zmieni to poprosze dla wszystkich"15/16" :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Poczekajmy, moze sie ktos z 16 trafi?

1 polubienie

To ja poprosze o kolorek dla pytania: chyba nie bylo quizu, w ktorym tak dobrze sie gadalo…!!! Z gory…jak zwykle :grin:

3 polubienia

A z Broszkieiwcza to najlepsza była “Kluska, Kefir i Tutejszy”. Pełna absurdalnego humoru :slight_smile:

4 polubienia

Broszkiewicza czytalam tylko Ksztalt milosci…

1 polubienie

Wiekszosci z tych ksiazek nie czytalam, nie znam
z wyjatkiem “Winnetou” i “W pustyni i w puszczy”
ale z przyjemnoscia rozwiazywalam quiz
Bo to byla wiedza tym razem pozyteczna
A to uswiadomilo mi ze:

  • nie mam pamieci do szczegolow, imion, nazwisk
  • juz od wczesnych mlodych lat preferowalam literature psychologiczna i filozoficzna (+malarstwo). I tak pozostalo (doszla tylko fizyka kwantowa)

Moje gratulacje dla wszystkich “kujonow” :stuck_out_tongue_winking_eye: ktorzy mieli prawie komplet. Podziwiam ich pamiec!

2 polubienia

@collins02
Bo “Ania z Zielonego Wzgorza” to portret mlodej osobki niezwykle wrazliwej na piekno przyrody!!! tak pieknie przedstawiony na tle krajobrazu wyspy

1 polubienie

5 polubień

Przyjdzie taki jeden i poziom zawyzy…

4 polubienia

@ata-ata mam handicap, co uczciwie przyznaję. Otóż, natura dała mi dar zapamiętywania słowa pisanego.

2 polubienia

Ty sie lepiej wynikiem testu pochwal. Bo obawiam sie, ze przy corkach to Cie nawet z Mary Poppins i Malej Ksiezniczki nie da zagiac.:thinking::laughing:

2 polubienia

Potwierdzam, pamiec masz fenomenalna!

Jakiego testu? A Mary Poppins znana mi jest, a jakże. Mała Księżniczka takowoż. :kissing:

Nie do wszystkiego mam dobrą pamięć. A moje roztargnienie i zapominanie o drobiazgach dorobiło mi już legendę za życia w rodzinie i znajomych.

Quizu kolegi @collins02, jakbys nie zauważył …

2 polubienia

Aaa…! Toż podałem powyżej. Musierewiczowa mnie zastopowała. 15|16.

Reszta, dokładnie pod mój strychulec.

2 polubienia

No to jeszcze na dwa mole ksiazkowe poczekac i biore sie za kolorowanki :smile:

3 polubienia

Ja wolałem cos o czym nie wspomnialem bo bohaterowie sie dublowali.Wielka,wieksza i najwieksza…I jaki piekny film z tego wyszedl!!!

3 polubienia

Jak ktos CZYTA…To i wiek mu kulą u nogi nie bedzie :slightly_smiling_face:

1 polubienie