Roland Garros,2024/Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce

Sport to zdrowie. Do czasu.

Ona zdrowa nie była.Wystarczy spojrzeć.
Ludzie tak zbudowani bardzo czesto zapadaja na całe serie chorób,idące ze sobą w parze.Mam kolegę ,1m. 95 cm wzrostu…I prawde mówiąc,nie wiem czy jeszcze żyje a jeżeli żyje to jak…
Jego nogi nie były go w stanie utrzymywać w pionie.Przez lata słabł aż skończyło sie rentą i siedzeniem w domu…Podobno wyjechał ale,jeśli to prawda,musiał spotkać się z wydatna czyjąś pomocą bo żył na świecie tylko u boku matki,jak sięgam pamięcią…
Podobnie mój były szef radiowy z ostatniego etapu.Tu nie tylko nogi ale przede wszystkim kręgosłup nie wytrzymywał.Aż dzieła dokończył covid…
Facet w moim wieku.
Inny człowiek jak wielka beczka,młodszy ode mnie,wokalista grupy Bakszysz…Chyba właśnie mijają 4 lata.
A w ciele sportowców mamy jeszcze tablice Mendelejewa i co pomaga w trakcie kariery,jakze często odbija sie kalectwem na jesieni życia…
To jest niekończąca sie historia a ja muszę iść spać.Sorry.

Sen jest odpoczynkiem wojownika.

1 polubienie

Otóż to właśnie…, otóż to…

Idę teraz odsypiać braki, tym bardziej, że przede mną następny silnie przedłużony wieczór… Eeh, ciężkie jest życie kibica… :joy:

1 polubienie

Zycie w ogole jest ciezkie…

Maria Andrejczyk w finale oszczepu!Marcelina Witek także ale ona nie będzie się liczyć.
Lisek w tyczce dał radę ale jego koledzy,Wojciechowski i Sobera chyba powinni sie nad sobą zastanowić…

1 polubienie

Widziałem to. W tej chwili nie mogę, ale później będę oglądał do oporu.

1 polubienie

W tej chwili nic nie ma.Bedzie sesja wieczorna

1 polubienie

Wiem już. Niedługo się zacznie. :+1: :grinning:

Więcej i oby
W końcu temat wydzielę

A najlepiej zrób w tytule,“Roland Garros,24/Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce”
Ja już poprawić nie mogę…

1 polubienie

A może nazwac to kibicem jestem?
Pracy mniej i ładnie brzmi?

1 NAATAALIAAAA!!! :+1: :+1: :+1: :+1: :grinning: 48,98

2 Adeleke 49,07

3 Klaver 50,08

2 polubienia

Dopisałam w tytule “Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce”, tak jak chciałeś.

2 polubienia

Coś cudownego!!!Jak ona biega!
Rekord Szewinskiej pobity…
No i teraz to ja mialem lzy w kącikach gotowe do ataku :wink:

2 polubienia

Dziekuje :star_struck:

2 polubienia

Jest jeszcze cień szansy dla Anity Włodarczyk…Jest trzecia po 2 kolejkach…Tylko…Ona jakaś jak nie ona…
Przydałby się jakiś przełomowy rzut…

1 polubienie

Tak jak mówiła, nie doszła jeszcze do pełni formy. Ta ma przyjść na Paryż.

1 polubienie

Moge na szczęście oglądać w pracy bo dzisiaj dzień na luzie ale uważam za absolutny SKANDAL,brak relacji online podczas gdy towarzyski mecz piłkarzy zaszpunktowal internet :rage:

1 polubienie

No i Anita prowadzi…

Niestety, już Fantini.

1 polubienie