Roland Garros, czy nasza panna wygra go w tym roku, wszystko wskazuje na to, że tak!

2:4 i Jabeur ma powody do obaw. Bo nerwowa już jest.

1 polubienie

Dzieje się, dzieje się. Deszcz zaczyna padać, i będzie chyba przerwa techniczna, gdyż dach musi się zamknąć i potrwa to z 15 minut.
A jednak grają.

1 polubienie

4:4. Ons pogoniła teraz. Ale jeszcze nie koniec.

Jabeur słynie z udanych pościgów.

4:5. Magda, nie wypuść tego…!

1 polubienie

Niestety, znów tie-break…

A może jeszcze nie, teraz na 6 do 5 gra Magda. I raczej będzie jest 40:0
6:5, tie break już ma w kieszeni.
A może będzie cud i wygra tego game podawanego teraz przez Jauber.
Albo będzie Super Tie Break. Nie wiem co to oznacza…
40:0 Jauber, 40: 15, 40:30 po pięknym passing shocie, 40:40 nasza jest rewelacyjna.
PIŁKA MECZOWA DLA MAGDY!!!

HURRA!!!
MAGDA WYGRYWA Z ONS JABEUR po niezwykłych emocjach.

2 polubienia

Miałeś rację… Za szybko rozdaję karty w tych emocjach…

1 polubienie

O w mordę jeża!!!

2 polubienia

Dokładnie, brak słów z wrażenia.

1 polubienie

W turniejach wielkoszlemowych tie-break, w secie decydującym o wygranej całego meczu, rozgrywa się nie do 6 punktów, a do 10.

2 polubienia

Skazana na pożarcie Magda Linette wyrzuciła za burtę Ons Jabeur.
A jednak, to sport i wszystko jest możliwe.

Brawo, Magda!!!

:+1: :+1: :+1:

Kolega @collins02 oszaleje z radości… :crazy_face:

5 polubień

Dzięki. Jest to raczej nowa rzecz, gdzieś już widziałem ale nie znałem zasad.

Wprowadzona testowo od tego roku.

1 polubienie

Oglądałem. Świetny mecz! Magda górą!

3 polubienia

Nie wierzę. Nie wierzę nawet w to, że Ty tak myślisz. To własnie młodzi mają najlepiej opanowane klikanie i wyszukiwanie wiadomości. A większość z nich to już nie dzieciaki używające internetu tylko do gier.

2 polubienia

Właśnie myślałem co ci odpowiedzieć.
I wciąż nie wierzę, że gracze są naprawdę świadomi tego co się dzieje, mi się wydaje, że zachodzi coś takiego jak wyparcie, taki argument może mnie przekonać, ale nie ten, że oni chcą tej brutalnej wojny.

Zatem karanie ich za błędy swoich władców, dla nich nie do końca jest sprawiedliwe, zwłaszcza, że całe swoje życie poświęcili profesjonalnej grze w tenisa.

Ja nie napisała, że jej chcą, ani że ją popierają. Tylko WIEDZĄ i się z tym zgadzają, nie walczą. A jak nie oni to kto? dziadek z pipidówki? To reprezentanci rosji, zbrodniczego kraju. Nie przeszkadza im to?
P.s. teraz przeczytała Twój drugi wpis.

Nie, nie karanie za błędy, ale głośne i wyraźne odcięcie się od nich. Potępienie. Nawet zmiana obywatelstwa. A nie np. rysowanie sobie Z-ki na koszulce, czyli manifestowanie poparcia.
Jesteś przeciw - pokaż to, napiętnuj, a nie tylko graj. Od ludzi na świeczniku należy wymagać więcej, niż od menela.

4 polubienia

No właśnie, co oni mogą na to, zmienić obywatelstwo ewakuować się do innych krajów. Jest wielu graczy z Niemiec czy USA, którzy są w prostej lini z Rosji, których rodzice wyemigrowali.
A jak mają silne relacje rodzinne w Rosji, co oni mogą wtedy zrobić. To jest prawdziwe nieszczęście dla nich znaleźć się w tego typu sytuacji. Jak oficjalnie zaczną krytykować własny reźim, to ich rodziny będą prześladowane.

Sytuację mają niekomfortową, ale

mogą potępić.
Pomyśl też o Ukraińcach walczący cho życie swoje, swoich rodzin, o bezpieczeństwo i wolność kraju. Tu masz walkę o życie, nie o komfort psychiczny.

2 polubienia

Na poziomie ogólno ludzkim masz całkowitą rację!
Czemu szukam tego profesjonalnego rozwiązania, nie wiem.
Przecież jestem całkowicie za Ukrainą i Ukraińcami i potępiam ostro z buta Rosję, jej ateizm, zło wrodzone, nienawiść do ludzi, zwłaszcza do narodów, które nie chcą jej się poddać. Cała Rosja jest systemem całkowicie nieludzkim do realzacji, ale cały czas się kręci…, jak to zatrzymać, to jest dopiero najważniejsze pytanie.

2 polubienia