Rosja podbiła Ukrainę, a Ukraina Polskę?

Jak zwykle w naszej historii to było, RP upada z powodu zdrad.

  1. szlachta przekupiona przez Niemców, Austriaków i Rosjan doprowadziła do osłabienia największego mocarstwa Europy środkowej z 16 wieku, a następnie do rozbiorów i upadku.
  2. komuna: partyjniacy sprzedali nas Rosji
  3. Lech Kaczyński, który powinien zostać wpisany na listę hańby, a na jego podobiznę powinno się pluć, dopuścił się zdrady Polski podpisując traktat lisboński. Dzisiaj 90% ustaw jakie przepycha się parlamencie pochodzi z UE. Następnie polskojęzyczni POPISowcy zgadzali się na wszystko co chce nasz okupant UE. Niedawno zgodzili się na uwspólnotowienie długu krajów UE, gdy staną się niewypłacalne, a jednocześnie nie dostali nic z kasiory funduszu odbudowy. Sprzedali się za darmo.
  4. Polskojęzyczny rząd, a właściwie to partia ukraińska: PIS, “słudzy narodu ukraińskiego”, wieszają wszędzie ukraińskie flagi. Gdy Polak Grzegorz Braun zwrócił uwagę na to, że flaga Ukrainy została powieszona w miejscu GOSPODARZA to został wybuczony przez cały polskojęzyczny partlament. Bo polskim bym go nie nazwał.
    AWANTURA w Sejmie! Grzegorz Braun zażądał usunięcia flag Ukrainy - YouTube
  5. Polskojęzyczni politycy przemawiają na tle flagi polskiej, okupanta UE i nowego właściciela Polski: Ukrainy.
    Michał Kamiński: robicie większy kabaret z RP niż najlepsi kabareciarze! - YouTube
  6. Prezydent Poznania i Sopotu nie zawył w syreny ze względu na Ukraińców.
    https://dorzeczy.pl/kraj/330997/w-poznaniu-w-godzine-w-nie-zawyly-miejskie-syreny.html

Oddali Polskę Ukraińcom mimo że ci nawet o to nie prosili.

1 polubienie

Chcesz adres do jakiejś poradni leczącej nogi czy sobie sam poszukasz?

6 polubień

Przede wszystkim, ten, co to pisał nie ma pojęcia o historii, ale tak to już jest, że im mniej jakiś głupiec zna temat, to tym więcej ma do powiedzenia w tym temacie.
Jełopów nie sieją, sami się rodzą.

5 polubień

Ty się lepiej swoim IQ zainteresuj. Wyjdzie wszystkim na dobre…

2 polubienia

Tutaj nie ma CL listy jest tylko ignoruj ale nie będziesz widział tylko postów ignorowanego bo będzie mógł pisać w twoich pytaniach

1 polubienie

no wiem, to mi wystarczy, już kilka osób co mnie wyzywali tam dałem i nie czytam ich

Masz talent do wypisywania bredni.Ale nawet nie o to chodzi ze nasz Złoty Wiek wrzucasz do jednego wora z dowolnie wybranymi zagadnieniami i to po to aby udowadniać coś co miejsca nie miało…
Ale odpowiem Ci cierpliwie zanim wrzucisz mnie na wyimaginowane"cl"
Żadni"partyjniacy"nie mięli nic do sprzedawania bo Stalin po prostu wziął co chciał a jako ze doszedł do Berlina,nie było alternatywy.
Kaczyński podpisał to w sposób ostentacyjnie tchórzliwy,zaprzeczając samemu sobie.Ale albo sie decydujesz na udział w zbiorowisku które wymaga ZAWSZE kompromisu albo nie.Jak mawial Straznik Teksasu,choices and consequences.
Odpowiadanie na to co od punktu 4 nastepuje,jest własciwie poniżej godności człeka przyzwoitego ale to Ty narzuciłeśa tak temat jak i styl.Więc…
Flagi ukraińskie są w calej Europie.U mnie nawet doprowadziły ze przez 4 miesiace pozdejmowano teczowe,hmmm…“ręczniki”
Człowiek o wrażliwości krążka hokejowego,nie zrozumie nigdy prostego aktu solidarności.
Człowiek ostentacyjnie głupi,nie zrozumie albo nie zachce przyjąć do wiadomości czym jest sowietyzm w najnowszej historii Europy [a i świata] i mimo ponad 100-letnich doświadczeń dalej bedzie ten antyludzki bandytyzm ochraniał a nawet promował…
I na koniec…Jeden używa syreny,drugi nie…Autonomia najniższego rzędu i oby nigdy nam jej nie odebrano bo do tego prowadzi od dawna pis.Ale Ty tego nie widzisz i jeszcze powołujesz sie na tego czubka który przynosi wstyd prawicy oraz wstyd człowieczeństwu.
W dodatku nie masz nawet w zarysie pojęcia co oznacza słowo"okupacja".Z uwagi na pamieć ofiar,min. sowieckich,to Ty powinienes dostać teraz urlop za teksty hańby!
Ale nie będę sie pchał w kompetencje moderacji.

8 polubień

punktuję Twoje brednie:

Żadni"partyjniacy"nie mięli nic do sprzedawania bo Stalin po prostu wziął co chciał a jako ze doszedł do Berlina,nie było alternatywy.

wybieliłeś tym samym komuchów?

Flagi ukraińskie są w calej Europie.

aha, że sa w całej Europie to znaczy, że my musimy wieszać je na miejscu GOSPODARZA?

człowiek o godności krążka hokejowego i ostentacyjnie głupi nie rozumie tego co napisałem, tych subtelnych rzeczy pokazujących jak ukraińska partia polskojęzyczna PIS wraz polskojęzycznym PISem i Lewicą orze Polakami ziemię przed ukraińskim panem.

czarna lista do 3022 r. za obrażanie

Mozesz sie zdobyc chyba aby samemu coś wymyślić a nie powtarzać?Czy raczej nie?
Nie znasz nawet słowa"subtelność" a w głupocie brniesz jak w kaloszach po błocie,skąd pewnie dotarłes tutaj i tak zostało…
Na widok takiego"gospodarza" w najlepszym dla niego przypadku,przechodze na drugą strone ulicy.
Na Twoje powyższe komentarze nie odpowiadam bo masz najwyrazniej mózg wyprany i w dodatku,jak juz kolega zauważył,znajomość historii na poziomie ameby z bejsbolem w łapie.
Wróć lepiej do swego"samochodzika".Ale broń Boże nie kursuj po Europie bo tacy jak Ty juz dosyć wstydu przynieśli.
Żegnam.I radze abyś sie tego trzymał.

6 polubień

Moderacja da jeszcze jedna szanse.
Kolega mlody, moze sie jednak troche doksztalci?
Bo szlak do sanatorium w Norylsku przetarty, mozna dla odmiany spróbować wakacji w Donbasie?

3 polubienia

Niedawno kwiczał, że mu brakuje znajomych. A tam może by znalazł…

3 polubienia

Niech Ci będzie.
Nie moja piaskownica…
Ale uczulam na złośliwości które zapewne sie pojawią,podobnie jak i mnożace sie jak króliki,nicki.Od tak dawna to przerabiamy…

3 polubienia

Biorę to pod uwage.
Kolega moze nie lubi zestawienia żółtego z niebieskim?


A swoją drogą dawno takiego steku bzdur do obiadu nie czytalam.

6 polubień

I na droge jeszcze slownik poprawnej polszczyzny…

3 polubienia

W tym przypadku nie ma się czym zainteresować.

5 polubień

To twój rozum @Dedix,

My cię tu nie obrażamy, ty sam to robisz swoimi wpisami. Żeby to zrozumieć, trzeba tylko odrobiny rozumu, ale i ta odrobina jest poza twoim zasięgiem.

6 polubień

Z tego co wiem to Ukraina nadal jest nie podległym państwem bo ma prezydenta własna armię własny wywiad Ponad to nic nie słyszałem o żadnym oficjalnym zwycięstwie Rosji…Ukraina podbiła Polskę? To my prowadziliśmy wojnę z Ukrainą nie wiedziałem chyba żyjemy na dwóch różnych planetach i jeszcze nas podbili? To ci dopiero heca

6 polubień

A ja myślę, że polski rząd próbuje tanim kosztem kupić kilka milionów obywateli. Co w zasadzie niczym nie różni się od postawy państw Europy zachodniej, z wyjątkiem tego że Ukraińców do Polski przyjechało kilka milionów naraz, a nie po kilkadziesiąt tysięcy co roku przez ileś tam dekad. Ci nowo zakupieni obywatele będą potem pracować na chwałę Polski zamiast na chwałę Ukrainy i płacić w Polsce podatki, które można rozumieć jako zwrot z inwestycji. Patrząc na to w ten sposób, to przynajmniej istnieje w tym jakiś sens… :wink:

1 polubienie

Zdarza sie.Ja alergicznie nie cierpie zestawienia czerwieni z zielenią… :roll_eyes:

1 polubienie

Zestawienia kolorow zależą duzo od odcienia i barwy.
A dodatkowo tez i od oświetlenia.
Ile razy taszczylam ze sprzedawczynia bele materialu, żeby zobaczyć jak to bedzie wygladalo w swietle dziennym a nie sklepowych jarzeniowkach?

1 polubienie